reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

no to jest najgorsze, niestety:-(, ale za parę dni będzie lepiej i znowu gorący i owocny seks:-):-)
chciałabym napisać że trzeba wierzyć ,a le kochana sama mam z tym problem:tak:

Uciekam obiadek robić...
 
reklama
Wiatajcie sobotnio:)
Piąteczko -tulę, może maluch chce zostać poczęty w Hiszpani ot co
Róża - a moze jakiś "suprajs " urlopowy ze @ nie ma?
Truskawka - Mati wymiata nieziemsko :)
Ilona . Roszpunka- ej może byście się rozpakowały w końcu miłe Panie i zrobiły miejsce innym co???

ja od rana dziergam na szydełku jakiś przypływ weny mam :) moja @ mnie rozwala 9dzień krwawienie wprawdzie skąpo ale jednak a przed kilka dni plamienie - tak to chyba jeszcze nie miałam............
 
właśnie się doliczyłam ,że wredota nadejszła 11 dni po owu. Ciekawe jak będzie teraz. może tym eksperymentowaniem ustalę dnień owu choć w przybliżeniu
 
dzień dobry dziewczynki:-)

Ja z migreną znowu wstałam :-:)-:)-( Teraz już mi troszkę przeszła, ale miałam mopżliwość nad wodę jechać, a przez tą głupią migrene nie mogłam :-(

piateczko, łosiczko bardzo mi przykro, ale może rzeczywiście równowaga w przyrodzie musi być i Wasze dzidzie czekają aż się dwie ciotki rozpakują... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
na nowe cykle :-)

Truskafka Mati wymiata :-):-):-)

Roza najważniejsze,że wypoczełąś na urlopie, a teraz zobaczymy czy ten urlop coś przyniósł :-)

Ania a Ty jak się czujesz??

Katy gdzie jesteś ??
 
Domowe laboratorium - wyobraźnia mnie poniosła i stanęłaś mi przed oczami w............a zresztą za wcześnie by o tym mówić hehehehehe

pewnie macie racje dziewczyny pogoda do tego moj maraton w pracy a co z tym idzie pewnie i jakieś zmęczenie...
 
reklama
rozia wiem co czujesz- na szczęście moja migrena na jakiś czas pożegnana- mam nadzieję, że długi czas

dziama jak piszesz- wysiłek , temperatura, zmęczenie i gotowe
 
Do góry