reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
jetem tak załamana, że wszystko mi jedno- czy dostanę nobla czy w powietrze wylecę

roza Ty szybko rób sikańca bo fasolkowo mi tu czuć
 
Piateczko tylko bez dolinek proszę tak już jest w życiu że nie zawsze możemy mieć to co chcemy od razu :( coś o tym wiem
 
Kochanie:-( nie smutaj się, chociaż wiem że inaczej nie da rady:-(.
Ja testu nie robię bo:
1) nie mam:-p
2) te temp są raczej zaburzone, bo wiadomo - piwko:-p

3) nie wierzę w to, u mnie nic nie może być normalnie - nie majak to lutka, byłoby już po @
 
Roza już nie długo masz wizytę i wtedy na pewno się czegoś dowiesz pewnie będziesz musiała badania porobić bo raczej inaczej się nie da ale już bliziutko :)

Piąteczko normalnie nie wiem jak cię pocieszyć kochanie ....
 
ania ja to mam tak, że jak jedno dobrze to drugie do dupy. mój mąż też smutny łazi ROZA a może jednak to nie piwko?????????? w końcu we dwie przodem Cię dziś puściłyśmy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oj bidulko moja :( wiem jak to jest
nie wiem nie wiem po prostu nie wiem jak mogę pomóc ukoić ci ból.....
 
reklama
najbardziej mnie dobija mina mojego kochanego m. Niby nic nie mówi, ale wiem jak bardzo chce dzidzię- najlepiej córeczkę. Przecież widzę jak się potrafi zająć dziećmi i ile miłości im dać a tu dupa blada
 
Do góry