reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Dzien dobry dziewczyny!!!!Wpadam do was na szybka kawusie przed praca bo za pol godzinki wychodze:wściekła/y:alez mi sie nie chce...ilonka nie komentuje juz twojego stanu hihihiih...Ale przyjdzie na ciebie czas-nie znasz dnia ani godziny:tak::-D:-Dbiedulko-umeczysz sie juz niezle....ta koncowka najgorsza.
truskaffka ale ten Twoj synus wywija fajnie hiihih,niezly bawidamek ci rosnie;-)

piateczko,łosiczko....tule...i pewnie lada moment do was dolacze...zbliza sie wredna...

a wogole to popatrzcie na ten moj pokrecony wykres hihih....dzisiaj doslownie 20 min pozniej zmierzylam tempke i taaaki skok-nie wiedzialam jak go wpisac wiec wpisalam tak jak pokazalo....a brzuch zdecydowanie kurczacy sie na @ wiec nie mam zludzen..ok,bede sie zbierac,zajrze popoludniu!!!!

​MIŁEGO I SPOKOJNEGO DNIA !!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki
melduje się że u nas wszystko w porządku :))) i ciesze się bo w poniedziałek zobaczę maleństwo :tak:

Ilonko i Roszpunko no ile można :-probić miejsce dla następnych :D:D:D:D:D
Piąteczko i Łosiczko :-:)-:)-(serce mi się kroi :no:
Katy hop hop gdzie jesteś ?? Jakieś wieści z PL ??

yyyyyyyyyyyy no i tyle co pamiętam :no: skleroza

Pozdrawiam i całuję :*:*:*:*:*
 
hej dziewczyny:-):-)

dużo napisałyście:-) ale od razu nie nadrobię, widzę tylko że Ilonka i Roszpunka jeszcze nie urodziły:tak:

Losiczko, Piąteczko kurka wredny małpiszon:wściekła/y:

Ja wbrew pozorom jestem zmęczona tym urlopowaniem i balowaniem he he, małpiszona jeszcze nie ma i wkurzam sie bo mam wizytę 6.08 i pewnie będę ją przekładać:tak:
 
Roza noooooooooooo jesteś !!!!!!!!!!!!!!!!!! Super................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TY to rób test bo u Ciebie czuć na odległość fasolkę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-D:-D:-D:-D ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ania moze TY przemówisz mojemu dziecku do rozsądku bo mnie i tatusia nie chce słuchac .......:crazy: a brata to juz w ogóle ........hehe !!!!!!!!!!!!!!!!!! Choć dziś pobolewa mnie brzuch no ale ......... chyba normalne ....... nie nastawiam sie ze jednak jak przepowiada mi znów Małami ze ta niedziala moja :dry:
Noooo to w poniedziałek malutka pomacha mamusi .......super :-) :-)
 
Hej Ania no sama nie wiem, co to za cuda się dzieją:tak:
Wakacje super!!!1 pogodna cudna do posiedzenia nad jeziorkiem, woda cieplutka, zimne piwko i luzik:-):-)ale czasem upały męczyły:tak:

Gosiulek ale niespodzianka - GRATULACJE!!!!

Małami no nareszcie:-D witaj:-)
 
a ja się teraz przyznam do swojej - głupoty- ciekawości- szaleństwa?????? jak zwał tak zwał. Nie pisałam , bo nie chciałam peszyć - ale już po ptokach, więc podzielę się doświadczeniem - może się Wam dziewczynki przyda

otóż- robiłam w tym miesiącu testy owu. 13, 14 dc pozytyw mega 15 dc owulka potwierdzona przez gina i od tego dnia kreseczka sobie blednie aby w 17 dniu zniknąć (jakiś tylko cień cienia). od 18 dnia kreseczka testowa ciemnieje i jest taka sama do dnia 21. Później nastapił u mnie wk..rw i jednego dnia nie sikałam wcale , a drugiego test wywaliłam do kosza i tak oto jesteśmy na dniu cyklu numer 24- mega pozytyw, 25 mega pozytyw, 26 mega pozytyw, 27 dc nim nie jest- stał się pierwszym bo wredota przylazła z rana.

ps.tak krótkiego cyklu to w życiu nie miałam- no chyba, że przy anty to 28. Ale 26?????????????
 
Piąteczko to co z tymi testami???? cuda jakieś

Ilonko witaj:-D:-) to jest nie możliwe, to ten dupek mi namieszał, jak będę u niej to poproszę luteinę, z nią cyrku nie było nigdy heh. a skoki moge być spowodowane alkoholem he he. Zobaczymy jutro gdy pójdę dziś grzecznie spać hi hi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry