reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

:-):-):-) idę pod prysznic i do spanka, bo choć wcześnie, to ja padnięta jestem...

Kolorowych wszystkim życzę :-)
 
reklama
Dziewczyny tonę w zdjęciach
laugh.gif
sorki jeszcze nic wam nie wrzucę...ale ale... mam za to filmik jak Matik tańcował ze swoją "żoneczką" Natalką
laugh.gif
 
Ostatnia edycja:
truskafka ale Twój Prezesik wywija...........i jak potrafi ........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :szok: super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Ty sie nie wygłupiaj tylko szybko dawaj pare fotek z ta Twoją młodą i jędrną dupką - jeszcze hihih :-p :-D
 
Ostatnia edycja:
kochane ja tylko wpadam życzyć wam dobranoc. dzisiaj mnie bliźniaki wypaliły totalnie. zmykam więc do łóżka. jutro się pojawię. paptki
 
Dzień dobry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Miłego i słonecznego dnia życzę ...........:-) :-):-):-):-):-):-):-):-)

losiczka :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( przykro mi kochanie .................a ja tak bardzo wierzyłam ze jest ta dzidzia ...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! słoneczko trzymaj sie ............... kciuki ślę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i jeszcze fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


NO i co .............. zaczynam 40 tydzień ...........:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
dzień dobry dziewczynki

truskafka ale daje czadu!!!!!!!

rozia trzymam &&&&&&&&& będzie oki

katy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co z Toba?????????

u mnie juz na papierze czerwono, więc @ się rozgości lada moment na dobre
 
piąteczko, losiczko .........kurcze...............:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

Trzymam za Was bardzo mocno kciuki kochane.......... &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& aby następny cykl był juz WASZ !!!!!!!!!! abyście miały te malutkie cuda pod serduchem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Mam nadzieje ze lada chwilka Ja i Roszpunka juz nie bedziemy blokować miejsc ........:tak::-) i zacznie sie wysyp fasolek .......;-) :-)

Mąż w Łodzi dziś jeszcze takze my z rodzicami wybieramy sie na trawkę do dziadków ......... bede uczyć Jasia jezdzić na rowerku to moze po takim dniu urodzę.........?????????????????? taaaaaaaa....... pomarzyć można co ......???????????????? :confused: :cool2:


Roszpunka ........... no i kolejna kobitka rozpakowana .......... ;-) :-) :sorry2::shocked2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry