reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

losiczka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-D
małami o masz......... ale tez oczy postawiłam jak o tym śniegu przeczytałam.,.......:-D :-)

EKSKLUZYWNA koszula M złote guziki i zamki BOGATA (2509654511) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ohhhhhhhh cudo.......tylko czemu cena taka ...?????:szok: szperam sobie na necie w poszukiwaniu czegość na chrzciny ....:-) wiem,wiem........" jeszcze jasiek w dupie a juz mu kaszkę studzą" no ale zorientowac sie musze co i jak hihih :-D
 
reklama
No to jestem dziewczynki, ale padam na pyszczek...

piateczko jakaś taka przytrzymana jestem ostatnio... Byliśmy u teściów na 2 dni i zamaist wypocząć, to wróciłam wykończona i fizycznie (ja prowadziłam,a to jakieś 3h jazdy) i psychicznie ( a to już inna bajka)... Ale byłam dzis odebrać opinię genetyka przed tą amniopunkcją i mnie uspokoił bardzo, bo trochę się obawiałam czy ją robić czy nie... Ale powiedział,że mam się nie stresować, żebym nie sugerowała się obawami przed zabiegiem, bo ryzyko jest bardzo małe :-)

wera jak robisz tego kurczaka, bo ja uwielbiam :-) A po drugie witaj i gratuluję :-)

Dziama kurczę ja się może do Ciebie uśmiechnę o tą sesję :-) W sumie z Krk do Kato blisko, więc możemy coś wykombinować :-)

malami no to numer wykręcili, to jaki sens jest przyjmować pacjentki w takim gabinecie?? Kosmos ... A ten z Warszawy?? Zrezygnowałąś już z tego pomysłu??

No i tyle pamiętam...
 
zebrac wszystkie dziewuszki i cyknąc nam super sesje :D ja jestem zaaaaaaaaaaaa;] jak mija dzionek? mnie coś głowa boli..
 
u mnie w Bialymstoku to taka dzisiaj pogoda ze szok! w halce smigałam po domu..upał.. ale coś zapowiadają burze, a burz sie boję :/
 
Witam sie i padam na pyszczek:((Niedawno wrocilam z pracy,chyba juz dzisiaj nie popisze..jeszcze moj m umowil sie na jutro ze znajomymi z pracy-tj,zaprosil ich do nas no i musze cosik przygotowac do jedzenia,wlasnie wstawilam sernik do piekarnika,zrobie jeszcze jakas salatke i moze grilla zrobimy-oby nie padalo jutro.

Przepraszam ze was nie nadrobie dzisiaj ale jakos tak nawet nastrój mi dzisiaj padł i nic mi sie nie chce..Jezeli wydarzylo sie cos waznego to moze ktoras z was mi stresci tak szybciutko a jak nie to postaram sie jutro nadrobic po pracy o ile skoncze o jakiejs normalnej godzinie:-(do tego julka moja plakala dzisiaj bo najpierw sie uderzyla no a pozniej pociagnela ropacz dalej i stwierdzila ze teskni za mamunia...:-:)-:)-:)-(jeszcze 11dni i juz bede je miala przy sobie ale to nadal AŻ 11 dni dla takiego dziecka i zreszta dla mnie tez...ach....mimo wszystko zycze wam miłego wieczorku,bede was podczytywac jak cos...lece do kuchni..:tak:
 
Rozia a kiedy byłaby ta amniopunkcja ?????????????????????????????
asiczka ojjjjjj biedna Juleczka.......... dla dziecka to faktycznie te dni bedą sie dłużyć ale da sobie niuńka radę......juz tyle dała.....:tak: dzielna jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dziama dobranoc :happy: :*

oj cicho.....ale to dlatego ze juz piątek....... :-(

Losiczka ja ciągle lukam na Twój wykres....... i chyba moje tańce godowe skutkują ??????????


Jutro mam nadzieje ze rano "wlecisz" z II kreseczkami :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
reklama
kurcze to bedą bardzo dłuuuuuuuuugie 2 tygodnie nie tylko dla Was ale i dla NAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale skoro masz małe ryzyko tak naprawde to ja wiem ze dzieciątko bedzie zdrowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry