reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Piąteczka który dzień cyklu masz dzisiaj? i ile dni po owulce?
Gosiulek ja jutro zacznę 6 tydzień (licząc od początku cyklu- o ile dobrze liczę)
wizytę mam w przyszłą środę, 1 sierpnia..czekam z niecierpliwością ;)
a ty byłas u lekarza?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosiulek no gratulacje ja też zauważyłam teraz :-D:-):-D cieszę sie ze Ci się udało
u mnie pada snieg grrrrrrrrrrr juz od miesiąca!!!!! no cholery mozna dostac 3 bloki docieplają naraz z każdej strony i nawet okna otworzyc sie nie da
Piąteczko kolezanka na kolanach hahahahaha ale się uśmiałam
 
@ nadal brak :-) pary też :-).Wrócilam z chlopakami z basenu. Troche sie uspokoilam ale nie wiem czy kolejna noc nie bedzie bezsenna :-(

Chetnie bym sie napila na wieczór piwka :-p spalabym do samego rana ale chyba sobie podaruje co nie???

Piąteczko za wczesnie na silkance ;-)
 
wiem, że za wcześnie ale człek głupi to tak ma. cóż. testy mam te 10

uciekam laseczki bo wyobraźcie sobie, że mój małżonek właśnie podjechał pod bramę
 
Nooo śnieg jak popatrzec przez okno to pada i pada i wszędzie biało hehehe

lece zrobic obiadek i wpadne pozniej,auć i jak jajnik mnie napierdziela

Losiczko dobrze ze @ nie ma moze wcale nie przyłazic :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry