reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Myślałąm że trochę bliżej ;( bo tam też czasm bywam ale zaprosisz mnie na 2 dni z noclegiem i kto wie heheheheh
 
Ilonko - jak czytam o tym jakie pyszności tworzysz na obiadki to jeszcze nie wytrzymam i skorzystam :) oddam Cię dopiero na weekend jak P wróci heheh
 
Kasia spoko loko, zobaczysz, niebawem motylki w brzuszku będą ci latać, a potem będziesz dostawać kopniaki od własnych dzieciaków hihihi
Werka u nas zdjęć masę, bo jednak dzieciakom sporooooo zdjęć robiliśmy ;) no i ogólnie z nas trochę maniaki, więc mam też mase zdjęć fal, piasku, kamyków...
Roszpunka mniam pyszny obiadek ;)
u mnie gulasz z makaronem, najmłodszy w rodzinie już pojadł, dokładkę też wciął, a ja czekam na D...teraz kawkę piję:-p
ooo młode przyszło z ...lodzikiem, od babci ..on to ma za dobrze z tymi dziadkami:-D wczoraj dziadziusia wyciągnął do sklepu po jajko niespodziankę, dziś babcię naciągnął na lodzika...widać że dziadki stęsknieni ulegają łatwo maślanym oczkom:-D
MałaMi...zostań już z nami :) trzymam kciuki za badania i dobre wieści i...fasolkę :)
Gosiulek GRATKI dopiero teraz zauważyłam suwaczek :) niech kruszynka zdrowo rośnie :)
 
nie ma sprawy kochana ...... :-D:-D:-D:-D:-D zapraszam .....:-):-):-):-):tak::tak::tak::tak:

teraz to ja sie obżarłam . ....:baffled: i pękne chyba ........:sorry2: do kolacji nic nie tykam .....:rofl2: ale tą lazanke piąteczki to bym zjadła :sorry2: hehe,............ piąteczko mój P to by |Cię po rękach wycałował bo on to uwielbia ........ale gdzie mi sie chce robic samej- kupuje mu zawsze jak chce hihih w biedronce jest dobra ;-)
 
ilonka leżę plackiem po obiadku. nie mam siły. pralka pierze, zmywara myje a ja resztką sił tłumacze sobie, że robienie teraz testa nie ma sensu
 
reklama
Do góry