reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Malami dobrze że idziesz na konsultację....Oby nic poważnego nie wyszło.

Przez Was i ja mam zachciewajkę na naleśniki...ale ponieważ się starzsnie nastresowałam przed dentystą to teraz odpoczywam bo brzuch boli.

Piąteczka kto wie....Może &&&&&&&&&&&& ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
malami moja przyjaciółka ma mieć za trzy tyg i wiem , że lakarz przed badaniem zarządził miesiać bez seksu

gosiulek oby oby
 
Piąteczko ile?????aż miesiąc?????????????????

Gosia musze isc bo to jakies nienormalne wszystko zaczyna sie robić
 
Miesiąc :szok::szok::szok: toż do nie ludzkie hehehehehehehh
Roszpunka - na ciążową to juz sie raczej nie załapiemy bo ja do wt non stop w pracy ale na Maksiową czemu by nie :) od września znów do szkoły do Katowic zjazdy co 2 tyg więc możemy coś pomyśleć :)
 
Malami, powodzenia na badaniu. Oby wszystko się wyjaśniło i szybko zawitała do ciebie fasola.

Ilona, przynajmniej nie jesteśmy same, mamy siebie i wsparcie innych dziewczyn:-) A jak już będziemy po wszystkim to inne ciężarówki będą się bać:-) a mu będziemy je wspierać:tak:
Dziś siostra mi powiedziała, że chyba brzuch mi opadł, więc chyba mi się nie zdawało.

piąteczka, byle do poniedziałku!

dziama, to umawiamy się!:tak: Tylko że czytałam, że najlepiej się robi sesje z takim niemowlakiem do 2 tygodni bo można go dowolnie układać jak sobie smacznie śpi. A takie starsze to już za bardzo ruchliwe są. No nic, najwyżej pokaże na zdjęciach jaki z niego rozrabiaczek:-)
Szkoda, że się wcześniej nie zgadałyśmy, wyskoczyłabym do Kato w któryś weekend jak jeszcze szkołę miałaś.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ilonka a do Włoszczowy od ciebie daleko???????
Roszpunka myślałam o tym ale miałaś ten egzamin w tym czasie i uczyłaś się nie chciałam truć :) pierwsze tyg są najlepsze bo dzidzie najwięcej śpią ale damy radę heheheh
 
Do góry