reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Ale się koleżanki rozpisały:szok:
asiczka
, siły to ja jeszcze mam:tak: Oby cię znów takie boleści nie złapały biedulko:-(

piąteczko, :-D, teraz już wszystko jasne hihi. Poprawka z rana jak śmietana;-);-):-D Ja się biorę za sprzątanie dopiero po urodzinach 31,więc jeśli poczekasz z tym sprzątaniem to wpadam!;-):-)

viola, straszne z tym twoim sąsiadem. Straszne rzeczy się ludziom przytrafiają. :-(

U mnie jest taka bardzo duża szkoła nauki jazdy, właściciele mają kasy jak lodu, dom, samochody itd. Jakiś czas temu ich syn 20-paroletni też zginął na motorze. A pamiętam jeszcze jak na placu z nim jeździłam...

Motor niestety jest niebezpieczny, czy jeździ się ostrożnie czy nie. Zawsze ktoś inny może wypadek spowodować. W samochodzie jednak jest się zamkniętym jak w puszce i zabezpieczonym, a na motorze niestety nie ma żadnej ochrony.


werka, pisz to na co masz ochotę. Tylko kilka dziewczyn jest tutaj "od początku", a raz na jakiś czas zjawiają się nowe. Tak że nie przejmuj się nic. W poniedziałek zrób betę koniecznie i daj nam znać.:tak:

agnes, ilona, dzieciaki nie są zbyt męczące, same sobą się potrafią zająć, tyle że wariują i krzyczą strasznie!!:-)

ilona, Kurcze, szkoda że nie ma umowy, miałby chociaż L4 żeby z tobą posiedzieć, a tak to nic... Trzeba cały czas szukać lepszej roboty, nie ma innego wyjścia...
Chyba zaczyna do mnie docierać, że niedługo i na nas czas przyjdzie!:szok: Trochę się boję, ale bardziej się ciesze na to:-)

dziama, ale niedługo się widzicie, prawda? To zmusisz go do zrealizowania tych wszystkich sprośnych rzeczy które ci teraz wypisuje hihihi:-D Ja jestem blisko, zapraszam do mnie na sesję:-)

karolina, a co to za nocne smutki????

pamela, mój m też marzy o motorze, ale właśnie o takim czoperku na niedzielne przejażdżki. Powiedziałam, że może iść na prawko, ale razem ze mną! Jak on będzie mógł jeździć, to ja też chcę!
Równouprawnienie jest;-)
Relaksik urlopowy zadziała na fasolkę, zobaczysz:tak::-)

U mnie dziś jajko sadzone z kalafiorem i ziemniaczkami. Idę na łatwiznę:-)
 
reklama
kasiaes zgarniam wszystkie- tylko sza- nie mów nikomu:-)

werka ależ mnie dzisiaj nakręcacie z tym jedzonkiem- co się ze mną dzieje?????? pożarłabym wszystko

a u mnie dziś lasagna mamy- ammmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!
 
roszpunko ja tam motocykle szerokim łukiem omijam. Auto też mnie juz zawiodło- ale reguł nie ma. co nas nie zabije to nas wzmocni........

dziewczyny , masakra jakaś - zmieniam się w odkurzacz normalnie- tak się najadłam, że az mi niedobrze- w lodówce tochyba zaraz tylko światło zostanie , a już obiadek zaraz na tapecie

no i pięknie się do 777 zbliżamy. dam trochę fluidków losiczce to może po niedzieli będzie podwójne bobo- jedno u mnie drugie u naszego dzisiejszego smutaska
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
roszpunka, w poniedzialek pojade i zrobie jeszcze raz bete, ale na sama mysl jakos sie boję ze moze co innego wykazac:(:(
piateczka hihih to jedz na co masz ochotę :D odrobinkę tego i tego i sie najesz:p
 
dobra Bejbiki. ja uciekam z Mama babeczke zajadać.
chętnie bym sie kawy do niej napiła, ale mam herbatkę z zurawiną.
 
Kasia_es ja ,Dziama ja też się cieszę ze znowu z Wami :)))
ale wiecie coooo jutro nie ide na wizyte !!!!!!!!!!!!!dzwoniłam tam i niby wizyta kosztuje 150 zł ale oni tam usg nie maja!!!!!!!!!!bo ta Pani doktor z Łodzi tam przyjezdza,co za wrrrrrrrrrr no co sie wk..............to szok!!
ale ide we wtorek do jakiegoś lekarza z Płocka tylko że z drugiego szpitala

Ilonka
ja chce z dzemem nalesniki
 
:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: post mi poszedł w cholere ciemną ................:crazy::crazy::crazy::crazy:
piąteczka moze cos na rzeczy jest skoro tak pochłaniasz wszystko co nie ucieka z talerza ..........:-p:-):tak::-D
Kasiu fajna ta patelenka .........:tak: nasmazyłam sie jak głupia i ja dzis ale ile nerwów zjadłam przy tym to dziękuję.........pół roku nie bedzie u mnie nalesników, chyba ze zażyczę sobie od rodziców nowa na urodziny hehe .........a jak.....:-D
roszpunka mnie bardzo często przepełnia strach .........bo wiem jak to jest ,,, jak to boli............ wiem czego się mogę spodziewać ..........no ale wiem ze ból minie i ze w koncu przytulę tą małą bużkę :-D chciałabym do konca miesiaca urodzić,,,,,,,,,,,tylko jak to zrobić .?????????????????????? :baffled::baffled::baffled:

Jaki polecacie proszek dla malucha .....?????????????????? tylko nie Jelp bo za drogi :-p:-p:-p

Małami - no to szuraj do mnie......dzem tez mam :-p
 
Ostatnia edycja:
Gosia mialam isc do gina bo :juz zaraz minie 4 cykl od pozamacicznej a moja ginka powiedziała ze jak w 3-4 cyklach sie nie uda to do szpitala na badanie drożności,a chce zasięgnąć opinii innego lekarza :zawstydzona/y:


Ilonka hahahaha ja dzis na rowerku do pracy ,a teraz deszcz leje wiec pewnie prędko nie dojadę do Ciebie,kurka dzwoniłam do mamy iii ona tez nalesniki robi o rany ale bym pojadła
 
Ostatnia edycja:
reklama
ilonka też mi posta wrąbało- może za duże obciążenie akurat na forum. Ja dziś to bym zjadła wszystko nawet jakby uciekało to bym widelcem złapała. Brzuchol boli - na dwoje babka wróżyła

malami próbuj kochana - wiem tylko niestety, ze to nie bardzo przyjemne badanie
 
Do góry