reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

No lozko juz doszlo i m montuje :-) natomiast Darus postanowil dzis zostac na noc u babci wiec jutro dopiero bedzie mial niespodzianke :happy2:
ROZA - dziekuje czuje sie calkiem dobrze - odpukac, a wizyty zalatwilam dzis - jedna u swojego prywatnego ktory prowdzil obie moje ciaze na 7.02, a druga na NFZ coby zaoszczedzic na badaniach - a co choc tyle za to ze sie skladki placi :-) i ta wizyta na 20.02 takze za tydzien mam nadzieje wyjde spokojniejsza od mojego gina :happy2:

a lozko moje drogie jest takie w orginale bo nasze poki co w rozsypce :-)
2Q==
 
Ostatnia edycja:
reklama
LiLuu u mnie w sumie nic ciekawego :-p Jutro jadę do Puzla, a dzisiaj się lenię z lapkiem i przed TV :-D Właśnie ciupię jakieś powtórki "Na dobre i na złe" i czekam na "Jutro idziemy do kina" :-)
A Wy jak spędzacie wieczorek? :blink:
 
Hej Dziewczynki:)bardzo,ale to bardzo dziekuje Wam Wszystkim za piekne zyczenia urodzinowe:*Bylo mi bardzo milo:)...a my zesmy Malego odwiezli dzis na 10:00 do zlobka i pojechalismy z M zjesc sniadanie w takiej kafejce nad Menem u nas w sloncu;)...potem zesmy poszli do Wlocha na ciach i kawe na dworze,a potem zesmy szukali tuniki dla mnie na wieczor...taka mala czarna...a o 18:00 poszlismy do restauracji polskiej z tesciowa,tesciem i przyjaciolmi,oraz z dzieciakami i wrocilismy okolo 23:00 do domu;)...Bylo bardzo milo...jedzenie superasne i muzyka tez...polskie klimaty...nie ma to tamto...i tak spedzilidmy moje 30-ste urodzinki;)...po raz poerwszy od roku i 3 miesiecy bylismy przez 6 godzin bez dziecka...tylko we dwoje...polecam kazdej z Was:)...Dodaje skrzydel,relaksuje...oplaca sie:)...Milego Weekendu:*
 
reklama
Witam..nie zapomnialam o was. Tylko brak czasu..mala jest cudowna.wszyscy sie w niej zakochali..
Co do porodu- m zawiozl mnie nad ranem w piatek z bolami. przy badaniach na izbie bole znikly a rozwarcie zatrzymalo sie na 2cm.I Tak przechodzilam pol snie Po korytarzach zeby sie cos sqcselo..co godz mobile mi ktg I za kazdym razed cos byl. nie Tak z tetnem..ok 18lekarz robil usg I mowil cos o lozysku.podlaczyli.kroplowke zeby przyspieszyc porod I ocenic czemu lozko przestaje.dzialac.pol godz pod kroplowke czeste skorcze I tetno coraz czesciej spadalo.I panika lekarz powiedzial ze niej szybko zrobic cc bo mala sie dusi.reszta w biegu tel.papiery.z sali na sale.znieczulenie.I pochwili wyciagneli mala.okazalo sie ze miala na pepowinie zacisniety wezel prawdziwy..ale trafilam na super lekarza ktory w pore zareagowal.to Tak w skrocie ..sorry ze Tak chaotycznie ale pisze z tel I mala przy piersi..Milego dnia..
 
Do góry