reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Mariuszku 1oo Latek, dużo uśmiechu na buźce i zdrówka!!!! :*
tort na chrzest.jpg



A ja się witam i o zdrówko Babulce pytam ;-)
 

Załączniki

  • tort na chrzest.jpg
    tort na chrzest.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Roza spokojnie, oddychaj głęboko ;-)
Jeżeli mogę coś doradzić, to ja żeby uniknąć właśnie sytuacji gdzie to napisze wypracowanie po czym ono mi zniknie, zawsze piszę w wordzie po czym wklejam tutaj i gotowe :-p
 
Dziewczynki macie jakieś pomysły na jakieś przekąski na te urodziny? Bo mam obiad, sałatki, jakieś wędliny i zastanawiam się nad jakimiś przekaskami jeszcze...
 
hejka

laptop mi padł :( D go zawiózł do serwisu, ale mówi że czarno to widzi :(
ehhh...

Za to mamy kolejnego jubilata!
Sto Latek Radochy Zdrówka i wszystkiego NAJ Mariuszku!!!!


Rozia może jajka faszerowane? np z sosem chrzanowym, pieczarkowym? albo ruloniki wędliny z sosem np chrzanowym
Marysia suwaczki pierwsza klasa:-)
a z Anetki niezła agentka :p
 
Rozia ja już nie będę chyba powtarzała moich wizji kulinarnych z FB, co? ;-)

Truskafffka no masz Ci los :huh: pewnie za dużo siedziałaś przy lapku i się zbuntował :-)
 
reklama
WITAM MOJE DROGIE :)
Blaneczko i Mariuszku wszystkiego naj naj z okazji Waszych urodzinek, zdrowka, szczescia i usmiechu na twarzyczkach ;-)
Joasiuuuu gratulujemy z calych dwoch serduszek :D daj znac jak po cc, sama mnie to czeka wiec jestem ciekawa :)
Katy ja tu kiedys jako staraczka zagladalam, a pozniej zrobilam dluzsza przerwe, teraz wrocilam z Synusiem, ale witaj :)
 
Do góry