reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Witam wieczorowa pora

Joanna gratuluje !!!! Witaj Natalko na swiecie :*

Przepraszam ze nie odpisze ale wiecie jak to jest jak sie podczytuje i od razu nie pisze :( skleroza

jutro mam dzien urlopu bo P jedzie na badanie zolnierzy i wiadomo malej nie wezmie ze soba ;)
potem bank i ksiegowy tak ze troche zalatwien przy okazji

sylwia jak po wizycie ?

milego wieczoru i spokojnej nocy laseczki
 
reklama
LILUU - powodzenia na badaniach, noi czekamy na efekty
ROZIA - Bianka postanowila odespac caloroczna "robote", nauczyc sie tyyylu rzeczy w rok to nie lada wyczyn :-D
Ja z Anetka tez pospalysmy 2 godzinki - tak mnie zmoglo.

PAULA - staralam sie jak moglam szukalam czegos swiezego i jako tako sie udalo :-D

SYLWIA - hop hop jak tam ?
 
A Mariuszek jutro kończy roczek:-) I jak się z tym czuje?;-)

Marysiu noego nie ma lekko, ale jak trzeba to ogarnąć w rok to trzeba :-) Aczkolwiek fakt, ze może to być męczące;-)

Liluu kciuki za badania:-) A kiedy będziecie mieć wyniki?
 
SYLWIA - no to pieknie Cie zalatwili, dobrze chociaz ze zadzwonili
A ja sie jeszcze pochwale ze zamowilismy dzis lozko pietrowe dla dzieciakow :-D ale bedzie radocha, Anetka bedzie miala pole do popisu na drabince, moze zostawi w spokoju wspinaczke wysoko-pralkowa :-) zalujcie ze tego nie widzialyscie, wchodzimy do lazienki a tam mloda prawie na pralce, wspinala sie po bebnie a dalej podciagala a raczkach :szok:
 
Marysiu staranie przyniosło efekt :cool2:
Hahaha Anetka chyba będzie kiedyś jakąś himalaistką ;-)

Sylwia o jaaaacieeeeeee :szok: i znowu trzeba czekać tydzień... w takim wypadku dobrze, że czas tak szybko leci :tak:

LiLuu kciuki za P, żeby wszytko sprawnie poszło na badaniu i oczywiście wynik był jak najlepszy :tak:
 
reklama
Do góry