reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Hello :-)
Ale niefajna pogoda się zrobiła... zachmurzone i zimno :baffled:


Rozia czapeczka bardzo ładna ;-)

LiLuu gratuluję zębolka :-)

Lori hop hop, jak tam sytuacja??? :-)


Miłego Dnia Babulce :*
 
reklama
Hej,
akurat jak Rozia pisała to jechałam do lekarza na KTG ... wszystko w normie, tętno dzidzi prawidlowe no i trzeba czekac :-p

Rozia - super że tak szybko załapałaś ;)

Liluu - no gratuluje, ja tak myślałam że to ząbek będzie winny :tak:
Joanna - wróżka zębuszka była?
Ewirut - i jak tam z karmieniem idzie? poprawiła sie laktacja?


mi dzisiaj odszedł czop, nie wiem czy cały ale dużo. Zawsze to krok do przodu :-)
 
Dziekujemy za gratulacje :)
pa nie dowiedzialabym sie gdyby nie to ze mnie ugryzla w palec :-D

A my bylismy w sklepie disney-a matko :szok::szok::szok: Takie oczy mialam Lilka wyszla z niego bogatsza o 3 maskotki z Minni na czele :-D:-D
 
Liluu no ja pierwszego zęba tez przez przypadek odkryłam ;-)

lori no tez jestm w szoku,że cokolwiek mi wyszło :-) Zobaczymy jak dalej mi pójdzie :-)
 
Lori o jej, to już poważna sprawa, pewnie niedługo powitamy Liliankę po tej stronie :-)

LiLuu mama miała większą radochę od córy w takim sklepie, co? hahaha :-p
 
reklama
hejka

Joanna - no jakis czas temu Wam pisałam, że Alinka sobie wybiła ząbka, dzień przed naszym wyjazdem wypadł i drugi (naruszony), ale tak do końca to juz nie wiem czy ona wtedy naruszyła tego drugiego też, bo pod spodem była juz nowa jedynka, więc może juz miał wypaść. Mamy teraz dziurke na dole po dwóch jedynkach i dziecko nieco świszczące w trakcie mówienia.
 
Do góry