reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Witam dziewczyny:-)
My juz od 7na nogach, mój synuś juz znowu zasnął :tak: teraz czekam az wstanie i trzeba isc dosklepu na zakupki. Jestesmy sami od ran , bo meżuś w pracy:-(,ale jakoś dajemy sobie rade.
Ale juz dziś zimno zastanawiam sie jak ubrać tego mojego małego szkraba??
Życze Wam miłego dnia i słoneczka , żeby jeszcze wróciło do nas!
 
aaaaa Przyszły mi szydełka i włóczka !!!!!!!:-):-):-)

Bianka zaraz uśnie, wstawię jej obiad i zaraz zabieram się za naukę :-) Trzymajcie kciuki :-)
 
Witam się :)

ja nadal w dwupaku ... ale ju jestem o krok bliżej bo nawet zaliczylam w nocy szpital :-D .... ale niestety falstart :-p

ewirut - ja bym zakładała pajaca bawełnianego do takiego kombinezoniku jesiennego, ale jeszcze nie grubego. Z takiego materiału jak kocyki robia. Przykryc cienkim kocykiem i powinno być git. Najgorsze to wietrzysko bo mam wrażenie że chce łeb urwać. Idzie jesień nie ma co.
 
hejka

anooo zawiewa tak że łepetyne chce urwać :p choć słoneczko też fajne. Idealna pogoda na pranie..więc pralka pracuje :-p

Małą mi cosik wysypało na buzi:dry: ma krosteczki głównie na czole i teraz dumam, czy to może zupka jarzynowa? czy trądzik? czy jeszcze coś innego. I tylko na buzi ma te krostki..
poza tym oki, zębole rosną, już nawet ładnie je widać :) gryzoń mocno gryzie, oczywiście jak siebie sama chapnie to lamentuje :p
i ta jej ruchliwość powala mnie na kolana..a mieliśmy mieć teraz spokojny egzemplarz :-p
bardzo się też ostatnio bawi buzią, robi takie dziobki, purka buzią, pluje.. i śpiewa ciągle:-D

Lor czekamy
Liluu jak Lily? p;oprawiło się coś z jedzeniem?
Agnes kciuki zaciskam żeby mały w żłobku nie chorował
Rozia powodzenia z szydełkiem;-)
Ewirut dzielne z was zuchy, dacie radę sami :)
 
truskaffka kup emulsję do ciała emolium i smaruj małej buźkę, powinno zejść. Ja uzywam do swojej twarzy i cera mi się poprawiła, a ja mam cere problematyczną że się tak wyrażę ;-)

Lili a jak z tym gardełkiem i wymiotami??
 
Rozia ja się czuję dobrze:-) męczy mnie tylko codziennie zgaga, a jak jej nie ma ze trzy dni to święto:baffled:
No to co masz w planach wydziergać na pierwszy rzut??:-D

Liluu ja też pytam o małą:tak: jak tam dzisiaj??

Truskaffka no masz:baffled: i po co te krostki heh jakby kto sie pytał:tak: ja nie wiem czym posmarować,ale skorzystałabym z podpowiedzi Rozi:-)

Lori no szkoda że falstart, czekamy z niecierpliwością:-)


Ja dziś kupiłam 3 pary butów Majce do szkoły:baffled: a gdzie jeszcze ...bo oczywiście wyprawki nie mamy i plecaka, dobrze że książki już dawno zakupione :-)
 
Rozia- no wlasnie tak zrobiłam nie chcem też go przegrzac żeby potem nie było problemu!
Lori - o tak idzie i to chyba wielkim krokami. Dzis ogladałam pogode to sie przerazilam temperatura na poczatek wrzesnia:szok:
Truskaffka- jakoś musimy dawac rade , z dnia na dzien jest coraz lepiej i sprawniej nam wszystko wychodzi:-)
 
reklama
Ewirut też słyszałam o "pięknym" wrześniu:baffled: już trzeba kompletować garderobę dla siebie i dzieci:tak:. Zdecydowanie za szybko umknęło lato.
Ja to już teraz w powietrzu czuję jesień hihi
 
Do góry