reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

wpadłam na chwilkę - skończyłam!!!!

Co z tego, jak jutro siadamy do świątecznego śniadania o 8.30, więc raniutko trzeba wstać, żeby nakryć stół, ale potem odpoczywamy!!!!!

Dziewczynki pamiętajcie przyroda nie lubi próżni!!!! Niektóre z nas juz niedługo się rozpakowują, więc przygotowujcie się, bo inne muszą się wtedy "zapakować"!!!!
I pozostać w tym dwupaku (co najmniej dwupaku) przez jakieś 9 m-cy!!!!!

Jeszcze raz wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Katrina fajnie to ujelas:-).....wesolych jeszce raz i odpoczywaj ile wejdzie, u nas jutro sniadanko dopiero po 10 wiec jak ty juz bedziesz leniuchowac to ja dopiero bede brzuszek napychac
Rozia licze na to ;-)nie zawiedz mnie bo do Krakowa nie mam daleko i sprawdze osobiscie jak by co :blink:


Ja zmykam spac DOBRANOC, do jutra bo napewno sie zjawie chociaz na chwilke bo jutro uderzamy do siostry na wyzerke :-D
 
Katrina dobre:-) To ja sie przyrodzie nie będę sprzeciwiać i chętnie się zapakuję :-)

Katy ja chętnie Cię zaproszę na to osobistą inspekcję :-)Dobranoc :-) Kolorowych...

Mnie może jutro nie być... Ale postaram się wieczorkiem chociaż na chwilkę wpaść:-)

Dobranoc:-)
 
Ostatnia edycja:
Katy - nie no, na 11 idziemy na polska mszę, ale, że mój szef ją musi odprawić, to śniadanie musi być wcześniej.

Dobrej nocki dziewczynki i do jutra (do dzisiaj, tyle, że później). Pa, pa.
 
Witam Was serdecznie:)

Weszłam na tamten wątek,ale gdy przeczytałam kilka ostatnich postów,zrozumiałam,że część z Was znajdę tutaj.Więc pozwoliłam sobie wpaść do Was z życzeniami :

Na stole święcone, a obok baranek,
Koszyczek pełny barwnych pisanek

I tak znamienne w polskim krajobrazie
W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie.
Zielony barwinek, fiołki i żonkile
- Barwami stroją uroczyste chwile.
W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie,
Gdy wielkanocne na stole śniadanie.

Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego
a przy tym wszystkim stołu bogatego.
Mokrego dyngusa, smacznego jajka
i niech te święta będą jak bajka.


images.jpg

Przepraszam,że tak zniknęłam,ale walka z cukrzycą wybiła mnie z rytmu,cukrzycę opanowałam,ale do Was było ciężko się wbić większości nie znałam:( za duża przerwa.
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco.
 
Dzień dobry dziewczynki chcę życzyć wam jeszcze raz pogodnych świąt :)
Viola zawsze będziesz tu mile widziana :tak:
 
Witam po sniadanku :) już kawę i ciastko wcinam. Byłam rano na mszy więc teraz już tylko świętowanie. Na obiad idziemy do teściowej.
Katy coś o tym wiem, mój tato w każde święta nam funduje swoje humorki i są kłótnie. Tym razem nie było inaczej :) ale już się tym nie przejmujemy.
Lori to jest przerażające, że ludzie z wykształceniem nie mogą godnie zarobić na zycie!! Mi też się akurat udalo i znalazłam pracę zaraz po studiach. Co prawda moje studia wogóle mi się w pracy nie przydają ale przynajmniej ja lubię. Siedzę sobie w ładnym biurze 8 h (w teorii bo często dłużej;))przed kompem a nie na kasie w tesco. I nie chodzi o to że mam coś do pracy w tesco tylko wiadomo jakie pensje są tam norma. Czasami się zastanawiam jak ludzie dają radę z dziećmi wyżyć za najniższą krajowa?? Podziwiam ich.
Viola fajnie że jesteś i że opanowalas cukzyce.
 
Słoneczka wpadam tylko szybciutko życzyć smacznego jajeczka i śniadanka !!!!!!!!!!!!! :-) wybaczcie ale nie wyczytałam co naskrobałyście tak szczegółowo tylko szybko po łebkach

Lori Viola super ze jesteście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Katy współczuję bardzo teścia :(

MIŁEGO DNIA :) My jedziemy jak co roku całą rodziną do babci na spóżnione śniadanko a raczej my na drugie juz hehe !!!!!! !!
 
reklama
Do góry