reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Hej ja też już jestem. Zaleglam na kanapie przed TV:) nawet się tak bardzo nie objadlam, mam jeszcze miejsce.
Katrina ale historia, dobrze że się szczęśliwie skończyło.
Lori no to Mati cię dziś nie oszczędza...
Róża szkoda że mała chora.
Zagubiona może jeszcze trochę wytrzymasz. Trzymam kciuki żeby jak najdłużej!!!!
Wiecie że u nas dziś prawie cały dzień pada snieg, szok !!!
 
u nas pogoda dzis wyjatkowo ladna byla sloneczko swiecilo tylko wiatr zimny mi sie ciagle chce jesc ale wezme kesa i koniec ehh heh

jane co ogladasz my z m "jestem bogiem" na npremium
 
Roza - może nie mrożąca krew w żyłach, ale pokazująca jak czasami jesteśmy bezsilni wobec przedmiotów martwych.

Ja tylko na początku się trochę zdenerwowałam, ale stwierdziłam, ze i tak nic z tym nie zrobię, to szkoda się denerwować. W tym czasie nakryłam do stołu, chleb pokroiłam, podgrzałam bigos.... i "sezam" sie rozwarł... wtedy szybciutko żurek na kuchence postawiłam, białą kiełbaskę do piekarnika i udało się.
 
cześć :) ja to nie byłam nigdy zbyt aktywna gdziekolwiek, ale chciałam Wam tylko przesłać troszkę ciepełka, bo jakoś zżyłam się podświadomie z wieloma z Was :)

Lori cieszę się, że Cię widzę i życzę Ci dużo uśmiechu, ja jakoś mocno to przeżyłam, choć mnie to nie dotyczyło, tak więc jakoś się cieszę, że Cię widzę :)
Karolina gratuluje Jagódki :) fajnie, że dziewuszka, u mnie zagadka! :D
Ilonka a jak Twoja szyjka? przepraszam pogubiłam się w tamtym wątku, już nie wiem na czym stanęło, pamiętam, że coś z kamieniem, ale przepraszam, zgubiłam się, mam nadzieję, że już Cię tak nie boli :)
Zagubiona trzymam kciuki za Was :) czas ciąży już jest z dnia na dzien dalszy, więc musi być dobrze :) cholestazą mnie w pewnym momencie nastraszyl jeden lekarz bo mnie wszystko swedziało, dopiero potem doczytałam, że to głównie po 30 tyg. trzymaj się cieplutko!!!

a powiedzicie czy też czasem jak dotkniecie brzuszek na dole to lekko pobolewa, jak siniak? a potem mniej?
 
polisia mnie caly czas juz podbrzusze boli i wcale nie lekko czasem to daje niezle popalic chodzic przez to nie moge bo promieniuje na uda u pachwiny i kregoslupa co naprawde boli , dziekuje za kciuki u mnie swedzenie chyba sie nasila tak czy inaczej chyba jutro odwiedze szpital
 
Zagubiona sorry, dopiero doczytalam. Oglądałam legalna blondynke po raz setny :) a teraz oglądam narzeczonego mimo woli... Same komedię lecą.
Polisia fajnie że jestes ale niestety nie pomogę z twoim pytaniem:(
 
puk puk...
kto tam?
przyszła i obecna mamuśka:-D

lenię się w łóżku, zaglądam tu i tam... i masz...temat wątku do mnie przemówił, poczytam trochę i mam nadzieję że mogę dołączyć do grona :)
pozdrawiam...

mokrego poniedziałku życze :-p
 
No jestem i ja....wrocilismy fajnie bylo ale w domu najlepiej:tak:
Rozia a co corcia zlapala jakiegos wirusa????
Sylwia nie mam pojecia piszemy do niej ale nie odpisuje....martwie sie ale nie mam nr komorki wiec dupa zbita , odpisala Ilonce ze z dzidzia oki i tyle :eek:
Katrina no faktycznie dla wyglodnialych osob w tym ciezarnej;-) byc obok jedzonka czuc je i nie moc zjesc to nie wesolo......no ale byl happy end :tak:
Zzagubiona w razie gdybys faktycznie sie znalazla w tym szpitalu to obiecaj ze bedziesz jakos nam dawac znac ze u was wszystko oki:tak:
Jane ja tez juz lezakuje i jak gadalam z mama to wlasnie mowila o pogodzie ....szok:szok:to ja chyba zimowa kurtke musze zabrac do Polski :-p
Polisia kurcze u ciebie juz 19 tydzien....ale leci....a z brzuszkiem jeszcze nie moge poradzic :sorry:
Hej Truskafffka ....pewnie ze mozsz napisz cos nam o sobie bo pewnie o nas juz cos nie cos wiesz :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zagubiona no tak, Ty już jesteś całkiem daleko :) dla mnie to nowe z tym brzuszkiem.
Dawaj znać ze szpitala, mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, co ja mówię, musi! :))
Jane witaj :)
KatyB no niby lecą, a z drugiej strony mi się wydaje, że wolno idzie :D jakoś szybciej lecą wszystkie inne :)
a co do kurtki weź faktycznie zimową albo przynajmniej ciepły szalik, ja mam taką przejściową, kurcze ledwo się dopinam, głupio aż, niech będzie wiosna! :D
 
Do góry