reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Zmykam spać bo jutro o 5:15 wstaje :eek: dobrej nocki i pysznych sniadanek :)
Dziewczyny współczuję wam naprawdę i podziwiam. Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja myślę,że nie chodzi o zapomnienie, tylko właśnie o to przyzwyczajenie sie do sytuacji, o czym piszesz, zagubiona.

Lori będzie dobrze :) Trzymam kciuki,żeby wszystko w miare gładko przeszło, ale pewnie musisz się przygotować na pytania pt. "Jak się czujesz/sobie radzisz?"
 
jane dobranoc wzajemnie kochana

lori powiem ci ze takie mysli beda niestety w kazdej ciazy przychodzily ciagly strach i doszukiwanie sie czegos czego nie ma bedzie trudno ale nie mozesz pozwolic im zawladnac twoja glowa bo pozytywne nastawienie to podstawa :* jestes silna kobieta dasz rade po za tym masz dla kogo zyc :*

uciekam dziewczynki tez spac bo cos moj brzuch znowu sie stawia dobranoc slodkich snow
 
dobra mialam isc spać i nie poszłam .... nie chce mi sie, a rano nie bede mogła wstać :sorry2:

z innej beczki to złożyłam CV do innej firmy ... ciekawe czy zadzwonią. Rozmawialam dzisiaj na gg z koleżanką ze studiów... kurcze ona do dzisiaj nie znalazła pracy i dorabia jako opiekunka do dzieci. To jest okropne co się dzieje w naszym kraju, ona ma skończone dwa kierunki studiów i podyplomówkę zrobioną. Robiła staże z urzedu pracy, ale potem nigdzie nikt nie miał etau na stałe. Nasz kraj jest porąbany. Teraz nawet stażu już nie może zrobić bo więcej jej nie przysługuję i jedynie to juz bezpłatne praktyki jej zostały, a przecież darmowym murzynem nikt nie chce być. Strasznie mi jej szkoda a przecież takich osób jest wiele. Inna koleżanka po studiach zaczęła pracę w kwiaciarni byle jakis grosz zarobic i tak jest w tej kwiaciarni do dzisiaj bo nigdzie indziej pracy nie dostała.
 
lori bo teraz wszyscy chcą ludzi po studiach z kilkuletnim doświadczeniem, co przy studiach dziennych może być mało realne do wykonania... Dramat
 
Rozia - ja czasami mam wrażenie że nawet kilkuletnie doświadczenie Ci nie pomoże ... tyle ludzi szuka pracy że zawsze znajdzie się ktoś lepszy. Ja teraz po poronieniu wysłałam juz jedno cv do innej firmy, takie stanowisko jak moje tylko inna branża ... byłam pewna że zaproszą na rozmowę a jednak nie. Na prawdę sie zdziwiłam ... to ja juz nie wiem kogo oni szukają.
 
Hej laski jeszcze ja jestem :happy2:
Lori niby wracasz do pracy a czujesz sie jak bys tam szla pierwszy raz co???:sorry2:
Jane to lec ja bym o 5.15 musiala z zapalkami w oczach chodzic
Rozia jak leci sloneczko ;-)
Zzagubiona brzuszek sie stawia to znak ze czas na zasluzony odpoczynek :tak:
Ilonka dobre:-D ja juz blondynka nie jestem :-pale uwielbiam takie kawaly ....wtedy tez je uwielbialam:tak:


A ja wlasnie jak co swieta poklucilam sie z mezem......:zawstydzona/y:no on jest chyba nie reformowalny!!!!!
 
reklama
Hej Katy :-) U mnie święta :-):-):-) i na tym sie skupiam:-) Tylko ból,że muszę już do pracy wrócić, bo tak mi fajnie na tym L4 bylo :-) A u Ciebie jak tam?
Ja jestem nie na swoim kompie i mi tak się dziwnie ogarnia to wszystko i siostra mi kompa zabiera:-(

spróbuję sie na drugiego kompa przerzucić
 
Do góry