reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Liluu- to nie musicie byc Wy po prostu wychodzisz na spacerek , spotykasz znajomych zaglądaja do wózka i zazwyczaj mówia oj dzidzia jak sliczna , ale juz duza, a ludzie maja czasem takie oczy zdradliwe....
A ząbki to swoja drogą też może byc tego przyczyna swedzą dziasełka i niunka sie złosci:angry: NAs tez jak ząbki bolą to lepiaj nie podchodzić, i zazwyczaj tez nam wszystko wtedy nie pasuje:no:
 
reklama
paula katrina ci na g juz wszystko napisała. tak wiec teraz czekaj do sierpnia i składaj.

ja to mam problem. bo idę do nowej pracy jak wiecie od lipca i chcę rozwiązać umowę w trybie natychmiastowym. mam nadzieję że sie uda. w sumie mój obecny szef jak wracałam to narzekał ze nie ma dla mnie miejsca i mam iśc na wychowawczy na przeczekanie ale kto go tam wie co wymysli. juz mu mówiłam ze znalzłam inna pracę a dzisiaj na pismie dam. ale boję sie ze będzie chciał mnie zaczymać te 3 miesiace bo taki mam okres wypowiedzenia. bo wiadomo wakacje więc liczył ze ja będę dziury zatykac jak inni będą na urlopie.

martus napisałam juz na fb. mam nadzieję ze wszystko skonczy się ok
 
muszę się pochwalić że dzisiaj dużo zakupów zrobionych :-):-):-)

gondola + spacerówka i pamiętali o tym żeby dorzucić gratis skórzany pałąk
karuzela tiny love
pełno pieluszek w tym jedna jedyna w sklepie bambusowa, ale jeszcze jedną dokupie
becik
pokrowce na przewijak
akcesoria pielęgnacyjne

moge powiedzieć że mam jakies 70 % z listy :-) ... z nastepnymi zakupami poczekam na lipiec żeby być po wypłacie :sorry2:

agnese - o kurcze nie wiedzialam że udało sie znaleźć coś nowego. Gratulacje !!! opowiadaj co to za praca no i mam nadzieje że szef pójdzie Ci na rękę :tak:

ewiru - ja tam w żadne zauroczenia nie wierze ale do gondoli czerwoną kokardkę przyczepie tak na wszelki :rofl2::rofl2::rofl2:
 
lori no udało się znaleźć pracę. nadal będę pracowac w aptece. to jest taka sieciowa. facet ma u nas już 3 i wkrótce otwiera 4. a tak w ogóle to ma juz chyba z 40 aptek.
cieszę sie bo to coś nowego, ludzie chyba fajni bo młody zespół i z tego co tam byłam wygladaja na spoko. pacjentów maja bardzo duzo co tez mnie cieszy bo przynajmniej czas szybko ucieka a nie to co u nas teraz paru ludzi na krzyz a ty siedzisz i czekasz.
umowa na razie na pół roku ale myslę ze mi przedłuży skoro otwiera nowa aptekę. teraz chyba kompletuje zespół aby sie przyuczył poznał zasady obowiązujace a potem przeniesie na nowa aptekę

óki co tylko mój stary szef nie chce przyjąć tego do wiadomośći. każe mi do jutra jeszcze przemysleć. jego propozycja dla mnie to mam iść na wychowawczy i pracowac u niego na umowę -zlecenie na 3/4 etatu. dobry żart nie!

lori widzę ze wyprawka juz co raz bliżej końca. jaki wózek wybrałaś?
 
agnese - jak przeczytalam o umowie zlecenie to dobrze że w tej chwili nie mialam niczego w buzi bo bym sobie opluła klawiature :rofl2: ... ciesze sie że znalazłaś pracę i jak ma dużo aptek to stanowczo bardziej pewne miejsce :tak:

wózek wybralam mutsy evo na pompowanych kołach i srebrnym stelażu. Gondola czerwona a siedzisko spacerówki granatowe z małymi białymi wstawkami wiec taki styl marynarski. Ja ostatnio mam świra na punkcie granatowego ale na gondoli go nie widzialam bo jakos źle mi sie to kojrzy.

karuzelka jest taka Tiny Love Karuzela Rośnij z muzyką 3w1 pozytywka (3304436110) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. oczywiście wersja różowa :-D

macie w domu pieluszki bambusowe? ... jesli nie to warto wypróbować bo w dotyku codowne. Minus taki że drogie :crazy:
 
Lori - no to jednak coś tam troszke wierzysz:-p
Fajna sprawa tak kupowac takie rzeczy dla maluszka:tak: Ja najwieksza radoche mialam przy wyborze wózka i skakalam jak dziecko gdy wkoncu kurier go dostarczył... ach co to była za radosc:-D:-D:-D:-D:-D
Ja tez czekam na wyplate aby kupic reszte rzeczy na wyprake do szpitala glownie:tak:
Boże to już tak blisko:szok:

Agnese- super ,że znalazłas prace:tak::-D
 
Lori szukaj na Allegro tych pieluszek grudniowki ich używają plus tam masz taki pod temeat kolorowa pupa bodajże tam sa linki gdzie one kupują je

Agnes ńo faktycznie masz sie nad czym zastanawiać :baffled: Szok
 
Dobranoc Ewirut :tak:

Lori ale ty pytasz o takie pieluchy zamiast pampersow? Czy zamiast tetrowych ? Bo znalazłam teraz i takie wiec juz sie pogubialm oczym mowa :sorry2:
 
reklama
Liluu - mialam na myśli zamiast tetrowych :-) ... ja nie szukam bo kupilam tylko pisałam że jak która nie ma w domu to polecam kupić bo cudne w dotyku a mało osób wie że są tetry bambusowe.

biorę Twój Styl i ide do wanny :-p

kupiłam dokładnie taką w sowy http://allegro.pl/pielucha-pieluszka-bambusowa-100-nowosc-hit-i3275074996.html ... zamówiłam jeszcze jedną w sklepie bo więcej nie mieli
 
Do góry