reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Paula- u nas tez pogoda piekna własnie ide wystawic swoje blade nogi na słoneczko. tylko nie wiem czy sie nie wystraszy tej bladośći i nie zajdzie za chmurke , bo nogi mogą bardziej razic niż to sloneczko:szok::-D

Lori - jak tam dzis? Nas też w lipcu czeka remont oj nie wiem jak ja dam rady pozniej ogarnąć ten balagan po malowaniu i wogóle...:confused:
 
reklama
Paula :szok: No co ty co za debil on sie chyba zesra jak mu powiesz ze odchodzisz :-D Bo nie sadze zeby tak szybko kogoś znalazł a bedzie mu juz dwóch osób brakować. Ja bym poczekała tyle ile muszę dać wypowiedzenia a po co masz mu ułatwiać hihihi a co do spotkania z puzelkiem o zawsze mozesz L4 wyczarowac hhehehehehehehehe
 
LiLuu no masakra, ale wiesz zastanawiam się nad tym ... (edytowane z wiadomych przyczyn) ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewirut nie wiem czy przeczytałaś wczoraj wszystko :-p Ale nasza księżniczka opracowała do perfekcji wymuszanie a problem polega na tym ze chce być tylko i wyłącznie na rekach :angry: Nic ja nie interesuje poza tym wrrr i problemy ze spaniem sie pojawiły kilka tygodni temu i próbujemy z dziewczynami ogarnąć ja :-)
 
Paula ja bym nie powiedziała :crazy: Burak jeden niech se sam pracuje jak mu szkoda kasy na zatrudnienie pracownika wrrrr i poszła na L4 jak nic to by mu dopiero dało do myślenia a nauczke by miał na resztę życia
 
(edytowane z wiadomych przyczyn) :-p
Kurde nie wiem już co zrobić żeby było dobrze...
A co do nauczki, to uwierz, że to jest człowiek który niczego się nie nauczy, nic go nie rusza
:no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ewirut być może ja sama komplikuję sytuację mając sumienie :-p ale nie chcę sobie zaszkodzić niepotrzebnie :no:
(edytowane z wiadomych przyczyn)
:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry