reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Dzień doberek z rana :-D
Ja dziś coś ranny ptaszek, jak nigdy:szok: Włanie pije sobie kawusie i Was pod czytuje:tak:

Dobrze , że przypomiałyscie mi o ty jeszcze musze kupić pieluszki tetrowe :tak: Calkiem o nich zapomniałam. Tylko zastanawiam sie sie gdzie bedzie lepiej i taniej je kupic czy w sklepie czy na allegro??

U Nas dzis cos zimno sie zrobiło niby sloneczko swieci, ale jest zimny wiatr:wściekła/y:

Pozdrawiam cieplutko i życze słonecznego dnia :-):-)
 
reklama
Hej dziewczyny. Poczytałam was wczoraj, ale nie jestem w stanie odpisać dzisiaj każdej:zawstydzona/y:

Lori, jak ja ci zazdroszczę szykowania wyprawki dla Oleńki:tak:

ewirut
, ja miałam tetry z allegro i z pepco. Te tańsze z allegro strasznie się postrzępiły na końcach. Ogólnie dały radę, ale teraz już tylko do mycia okien się nadają. Zdecydowanie lepszej jakości są te z pepco, chyba 3 zł za sztukę. Mi na pewno jeszcze posłużą przy kolejnym dzieciątku, o ile się dorobię;-)

Malami, pamiętam swoje opuchnięte nogi, masakra. Na szczęście ty już jesteś na ostatniej prostej:tak: Jak ja rodziłam, to szpital dawał wszystko dla dziecka, ubranka, kosmetyki, ręcznik, rożek itd. Tylko pieluszki i chusteczki trzeba było mieć swoje. Jak dla mnie rewelacja, bo nie było problemu co zabrać i ile.

U nas coraz weselej. Maksio się "rozraczkował" na całego, trzeba go pilnować na każdym kroku:happy2: Dziś na szczęście nocka przespana od deski do deski:happy2:
 
Hejka Lachonki :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

u mnie dzis deszcz buuuuuuuuuuuuuuu ale odpoczne od opuchlizny moze trochę :baffled::-)

Truskafffka ale nie zapeszając mała jest grzeczniutka a takie marudzenie heheh to da sie z nim radę :tak:,co do pieluszek tetrowych...to ja ma 15 szt białych ,2 kolorowe i 2 flanelowe i chyba juz wystarczy ..tyle samo miałam z Szymkiem i nawet 1 nie została bo gdzies sie podziały :baffled:hehehe.

Aaaa no i co ja mam spakowac do szpitala z ubranek dla małego :szok: bo na rozm.56 to mam tylko 2 body na długi rekaw rozpinane na boku ( bo w szpitalu najwygodniejsze ) i 3 kaftaniki tez na 56 i narazie nic wiecej bo mysle ze starczy co???? hmmm a może się mylę?????? no i oczywiscia paka pieluch w rozmiarze 1 a resztę już mam rozmiar 2 ,no i wiem ze recznik musze zabrac oliwke itp..... i przydałyby sie pajacyji jakies ale nic tu nie ma :zawstydzona/y: naprawde....wszystko przebrane dla tych maluchów a o czapulach dla noworodków to juz nis nie mówie :-(

Rozia ok spokojnie czekam na focie :-D




no i napisałam cos jeszcze na g to zajrzyjcie tam :(


ja bym do szpitala spakowała 6 kompletów czyli po 2 na każdy dzień licząc że będziesz 3 dni. Weź 3 czapeczki i łapki niedrapki albo skarpetki bo może sie urodzić z pazurkami a w szpitalu przeważnie nie pozwalają obcinać. Jakiś krem na pupe, linomag czy cos. Becik lub kocyk do opatulenia. Lepiej nie zabieraj smoczka żeby Cię nie kusiło.


ewiru - ja pieluchy kupie normalnie w sklepie dziecięcym i bede wybierała te podwójnie tkane a przynajmniej większość Są ciut droższe ale dużo mocniejsze.

Roszpunka - juz nie bedzie Oleńki tylko Lilianka ;-) ... koniecznie zrób fotki Maksiowi jak raczkuje :-)


a ja dzisiaj rano zaliczylam laboratorium a potem atak na Lidla bo polowałam na staniki do karmienia :rofl2:
 
Lori i co upolowałaś w lidlu?????? i powiedz na początek ile czego i w jakim rozmiarze nakupiłaś :-D:-D dla Lili????? Co do szpitala to własnie o ubranka mi chodziło ile zabrac a wszystko inne to własnie wiem bo u nas nic nie dają :wściekła/y: i nie wiem czy pajacyki czy kaftaniki i jak bedzie upał :szok: juz sie gubie z tym wszystkim grrrrrrrrrr
Lori i masz moze jakies namiary gdzie kupujesz fajne ubranka???
Rozia a może Ty podpowiesz jakie ubranka i w jakich rozmiarach ??????????????????????
 
Ostatnia edycja:
Malami - weź do szpitala wszystko w rozmiarze 56. Takie noworodki strasznie kurczą nogi i i tak wszystko będzie wisieć. No i ja bym zabrała 6 kompletów. Czyli po 2 na każdy dzień pobytu. Jak masz kaftaniki takie na zatrzaski przylegające to ja bym je zapakowała zamiast body bo w szpitalu często smarują pępek fioletem to sobie ubranek nie upaprasz juz na wstępie. Siostra przywiezie mi troche ubranek z UK to powiem Ci wtedy ile mam czego :) ... wiem juz że bede musiała dokupić body z długim bo u nich wszystko z krótkim na lato. Nawet jak będzie ciepło to dziecko po porodzie musi miec długi rękaw. Tyle tylko że opatulisz czymś cieniutkim zamiast w gruby becik. Poza tym sama widzisz jak u nas pogoda. Więcej leje niż świeci słońce.

w lidlu byłam przed 9 a juz wszystko przebrane. Upolowałam jeden stanik do karmienia w rozmiarze B ale to raczej spokojnie C wiec nie wiem czy nie bedzie za duży.
Kupilam tez spodnie z dresu ciążowe. Wygodne są ale jakość nie jest powalająca.
Body były beznadziejne,ścierki w kuchni mam lepsze.


musze sie pochwalić że wczoraj wygrałam aukcje z laktatorem elektrycznym medeli. Kolejny zakup z głowy i odhaczam z listy
:-)
 
Ostatnia edycja:
witam babulce

u nas dzisiaj zimno strasznie

rozia jeśli chodzi o sałatkę to polecam miks sałat, ser mozarella pokrojony na kawałki, pomidory w kostkę, prażony słonecznik, owoc granatu, sos włoski. pychota

lori jak zakupy w lidlu?

małami ja miałam 3 bodziaki z krótkim rękawem i 3 pajace. do tego czapeczkę i rękawiczki. pieluchy 1 i chusteczki. całą resztę szpital dawał. ja miałam rozmiar 56 ale rozmiar rozmiarowi nie równy. niektóre w tym rozmiarze za małe a niektóre za duże.

wejdz sobie na stronę internetowa c-and-a.com maja promocje a ubranka super jakosciowo. zupełnie inne niz w sklepach stacjonarnych c&a bo te sa wysyłane z Niemiec
 
Ostatnia edycja:
Malami - gdyby nie siostra to bym na pewno cos zamawiała w sklepie online nexta. Kupilam troche ubranek w cocodrillo (przecenionych) i lubie z H&M bo sa super jakościowo. Fajne ubranka są w tesco. Mają dobrej jakości bawełne i opłaca się kupować w paczce po kilka sztuk. Z 5-10-15 pamiętam że zawsze się coś w nich psuło już na wstępie. Najczęściej odpadały zatrzaski.
 
Lori no własnie kaftaniki mam 4szt ale musze jeszcze dokupić bo tez pomyslałam ze to w szpitalu najwygodniejsze :tak:,co do body to kuzwa wszystko teraz z krótkim rękawem i u nas ..cholera nawet dla noworodków ,dobrze własnie ze kilka kupiłam wczesniej to juz mam bo teraz cięzko dostac ,byłam w HM u nas i tez mam kilka rzeczy ze wczesniejszych zakupów ale teraz nic ciekawego nie dosyłają wiec może i o Wa-wę zachaczymy w nastepny weekend ...generalnie to wiekszosc mam na 62 rozm ,a co do szpitala to 56 i wiecej w tym rozmiarze nie zamierzam kupować ,na zakupy w next nastawiam sie jak mi zus kaske wpłaci :-D,a w 5-10-15 dla takich maluchów to tez nie ma rewelacji :baffled: hehe ja to wybredus jestem .Kurcze szkoda ze nikogo w UK nie mam :-( tak jak Ty


agnes oooo to ja nie wiedziałam ze oni z Niemiec to wysyłają i mowisz ze lepsze bo jak byłam w sklepie to rewelki nie było
 
Ostatnia edycja:
małami ja tez polecam ci jeszcze h&m. jakościowo bez zarzutu. i body wygodniejsze do szpitala. nie wiem jak u was ale u nas do pępka fioletu nie stosuja tylko Octenisept i ja tez tylko to stosowałam i żadne ubranka nie mam zniszczone
 
reklama
małami ty urodzisz latem więc body z krótkim rękawem i na to pajac. po co ci z długim rękawem? ja rodziłam jesienia a też pod pajaca z krótkim rękawem body miałam
 
Do góry