reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Agnes jeszcze 15 lat temu nie było tak jak jest teraz ja tez wychowywalam starsze dzieci tak jak twoja mama :) a teraz na starość zglupialam całkiem heheheheheeh
 
reklama
agnes - ja tam mamy się nie słuchałam co ona gada bo dziwnym trafem zawsze jak Mati był u niej na chwile a ja musiałam coś załatwić to potem miał zielone kupy :dry::-p ....... wyszłam z założenia że ona nie pamięta co robiła z dzieckiem 30 lat temu. Wiesz ja nie pamietam kiedy dawłąm młodemu żółtko a co dopiero nasze mamy mają to pamiętać. Czy jak dziecko miało 5 miesięcy, 7 miesięcy czy 9. Ja tylko pamiętam że Mati był mały :sorry2:

Liluu - my na festynie to i tak bedziemy tyle co przedstawienie i ciasto zaniose żeby nie było bo się boje tego rumienia.

Katrina - każde dziecko jest inne. Prędzej czy później i tak załapie a przynajmniej jeszcze nie musisz go tak pilnować :-p

Malami - a no to zaszalałaś z wózkiem :-) ... mój teść to raczej by nigdy nie pomyślał że można by tak coś dorzucić. Da pewnie 50 zł w kopercie i powie " masz na pieluchy tetrowe" :-D

pamiętam jak kupowałam rower Matiemu juz taki 16 calowy to podsumował zakup słowami " a po co kupowaliście? przeciez jest rower po chłopakach w piwnicy" . Czyli rower ma jakies 30 lat :szok:
 
lori ja ma z mama super kontakt, zawsze mi zostanie z małym. zreszta z bliźniakami brata tez. co drugi dzień sa u niej, spią, mama jest zawsze na każde zawołanie. no i wiele rzeczy pamięta i ma popisanych z naszego dzieciństwa więc czasem korzystam z jej rad
 
Ja tylko pamietam ze dawałam wcześnie bo mały jeszcze ńie siedział nawet jak go karmiłam :) on to wogóle był wyjątkowy glodomorek jak miał 4 tyg to mu mleko maczka kukurydziana zageszczalam zaraz potem kleik ryzowy jak miał skończone dwa miesiace to juz owoce jadł a zaraz po tym mięsko :-D Ale on to był non stop głodny i jak poszłam z nim jakos do lekarza prywatnie to mi powiedział żebym go dokarmiala bo nie ma sensu mu ciagle mleko pchac jak on sie domaga jedzenie jak stary chłop
 
Ostatnia edycja:
DZiewczynki poproszę o przepis na jakąś lekką sałatkę bez majonezu :-) W nidzielę chrzciny i chcę coś lekkiego zrobić i pomysłu brak...

Martuś zdjęcie ciuchów wstawię chyba już po chrzcinach, bo nie mam nawet kiedy zrobić zdjęcia ...
 
agnes - e to moi rodzice tez zawsze zostaną, zresztą tata 1,5 roku się opiekował siostrzeńcem a potem Matim zanim poszli do przedszkola, tylko że akurat w kwestii diet i wprowadzania pokarmów to ja bym na rodziców nie liczyła :-p
 
ufff jak miło że już wieczór, dzieciaki śpią, lampka wina czeka, a do tego mój ulubiony camembert:-p D coś się ślini więc może jeszcze atrakcje na koniec będą:-D

Liluu Lor MałaMi hehe ja tu prostuję nieco, u Rozi faktycznie wykapany aniołek :) ale Melka swój temperamencik ma:-p generalnie narzekać na nią nie mogę za bardzo, bo jasno daje znać czego jej trzeba. Zabawi się, pouśmiecha, pogada.. ale krzyk też ma niezły :p i zapędy terrorystki :p
a w nocy wstajemy raz ok 5, potem ok 7 mała się zaczyna kręcić- to taka misja "bączek" :p pierdziochy męczą trochę, Mati miał tak samo, wiem że po prostu maluch musi z tego wyrosnąć więc cierpliwie czekamy :) no i śpimy do 8-9 :) tfu tfu żeby nie zapeszyć :p
Lor nagrywaj falujący brzuszek, super pomiątka :) nam udało się nagrać trochę Melki w brzuchu i teraz pięknie się to ogląda :)
Agnes jeszcze chwilka i Olek zacznie poważnie zwiedzać świat :D :D :D
MałaMi ile masz pieluszek tetrowych? bo ja na początku nie szalałam i miałam 3, ale jednak to zdecydowanie za mało :p dokupiłam teraz. Mała lubi mieć przy buzi pieluszkę, a jeszcze pod bródkę do karmienia zawsze coś potrzebne, a do przykrycia czasem, albo pod gołą dupkę jak się wietrzy...
Katrina może teraz młody zwleka...ale za to jak już się zdecyduje to wystrzeli jak torpeda haha :tak:
Rozia jak lekka ma być,, to ja robię mieszankę sałat, do tego pomidor, oliwki, feta, sos z oliwy i przypraw. Proste, lekkie i u nas się sprawdza ;)
a ostatnio zrobiłam sałatkę z makaronu chińskiego, brokuła, kukurydzy, pora...pychotka :) ale tam majonez się daje ;)
 
Witam:)

Rózia sałatki przeważnie są z majonezem lub sosem na bazie majonezu. Bez majonezu to raczej takie surówki np pekinka pomidor,ogórek,rzodkiewka i sos ziołowy ja robię sama woda plus olej plus zioła. na wierzch wrzucasz kilka pomidorków cherry.
 
reklama
Hejka Lachonki :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

u mnie dzis deszcz buuuuuuuuuuuuuuu ale odpoczne od opuchlizny moze trochę :baffled::-)

Truskafffka ale nie zapeszając mała jest grzeczniutka a takie marudzenie heheh to da sie z nim radę :tak:,co do pieluszek tetrowych...to ja ma 15 szt białych ,2 kolorowe i 2 flanelowe i chyba juz wystarczy ..tyle samo miałam z Szymkiem i nawet 1 nie została bo gdzies sie podziały :baffled:hehehe.

Aaaa no i co ja mam spakowac do szpitala z ubranek dla małego :szok: bo na rozm.56 to mam tylko 2 body na długi rekaw rozpinane na boku ( bo w szpitalu najwygodniejsze ) i 3 kaftaniki tez na 56 i narazie nic wiecej bo mysle ze starczy co???? hmmm a może się mylę?????? no i oczywiscia paka pieluch w rozmiarze 1 a resztę już mam rozmiar 2 ,no i wiem ze recznik musze zabrac oliwke itp..... i przydałyby sie pajacyji jakies ale nic tu nie ma :zawstydzona/y: naprawde....wszystko przebrane dla tych maluchów a o czapulach dla noworodków to juz nis nie mówie :-(

Rozia ok spokojnie czekam na focie :-D




no i napisałam cos jeszcze na g to zajrzyjcie tam :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry