reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

hej. witam z pracy. dzisiaj do 19 koczuje. jakos idzie ale ciężko tak po 15 miesiącach w domu. no ale coż. młody w domu z tata i babcia i niby nie tęskni. a ja bardzo. jakoś chyba damy radę

lori tak wróciłam dzisiaj do apteki. pracuję od czerwca na 6 godzin więc jakos pójdzie. ale cały czas szukam innej pracy bo tutaj nie ciekawie i nie wiem czy nie będą zamykać.
a jak u ciebie samopoczucie. młoda daje popalic czy spokojna? imię fajnusie. co do wózka to ja ostatnio widziałam fajne na jednym blogu jak mama polecała. zaraz ci poszukam linka i wkleję
 
reklama
Lori- ja bardzo dużo dostałam od siostry :tak: A mam juz wszystko gotowe bo obawialam sie , ze bede sie żle czuc w tych ostatnich miesiacach i chyba sobie wykrakałam:szok: teraz gdy kilka dni ciepla nogi mi puchną i cos po bolewaja:crazy:
Dasz rade i zdażysz wszytsko kupić:tak:

Ja juz nie mogłam sie doczekac kiedy bede to wszystko szykowac, a gdy juz zaczęłam ogarnął mnie stres przed porodowy :szok::shocked2:
Doszło do mnie wtedy , że już nie duzo czasu mi zostało:tak:
Jezeli chodzi o wózek to wiele osób poleca z firmy tako:tak: świetnie sie prowadzi nawet na pusto ;-)
 
Ostatnia edycja:
ewiru - jeśli chodzi o wózek to ja mam dosyć konkretny ogranicznik w wyborze a mianowicie pojemność bagażnika w matizie :-D ... no i chce taki do max 13 kg juz ze wszystkim...stelaż i gondola lub siedzisko ze spacerówki. Wprawdzie mam windę w klatce, ale pamiętam że sytuacji do podnoszenia było dużo i się z x landerem mordowałam.

no i co ... no i nie wytrzymałam ... piekarnik na bagietkę już sie grzeje :sorry:
 
nie no x lander chyba z 14 kg miał :-)

jeśli chodzi o opuchnięte nogi to łączę się z tobą w bólu. Wystarczy że troche przesadze i juz całe nogi od stóp po kolana spuchnietę i moczenie nie pomaga. Chciałam kupić żel chłodzący ale przy problemach z krzepliwością podobno nie jest wskazany. W poniedziałek mam wizyte u gina to zobacze co on mi doradzi.
 
Lori - ja mam wizyte we wtorek 28,05:-) zobaczymy jak duzo urosły nasze maleństwa;-)
Wiem ,że którys z tej firmy jak oglądałam na allegro mial ponad 20 ale nie bylam pewna czy to akurta ten o , ktorym mówisz;-)

Tak gólnie to nic mi za bardzo nie dolega dobrze sie czuje praktycznie od poczatku ciazy, nie moge narzekac:tak:
 
agnes - no właśnie na mutsy evo jestem zdecydowana tak na 90 % :) ... jedyna rzecz której się obawiam to buda w spacerówce. Mogła by byc ciut dłuższa.

opowiadaj co tam u ciebie słychać? ... jak tam sprawy po macierzyńskim? jak Oluś?

ewiru - ja się czuje zależnie od pogody. Mała tez widać homeopatka mi rośnie.
 
reklama
lori u mnie dzisiaj pierwszy dzien w pracy. ale jak juz pisałam kiepsko jest. wróciłam na 3/4 etatu. no i perspektywa że moze zamknąć aptekę i zostanę na lodzie. dlatego szukam innej pracy. ale z tym tez kiepsko. jak przez wakacje nic nie znajdę to zabieram się za robienie córeczki :-D
 
Do góry