reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Witamy

u nas piękna pogoda nareszcie tylko na jak długo:confused:

mam pytanie do mamusiek kiedy wprowadzanie jajko do diety ? Bo dużo opini jest na necie a najlepiej zaufać naszym mamusiom forumowym :tak:

Buziole dla wszystkich
 
ewirut teraz zalezy od zarobków. Od tego roku zmiany weszły. Tutaj masz linka
Becikowe - Przewodnik Krok po Kroku

A ja mam pytanie odnośnie wprowadzania nowych posiłków... Bo mam w takiej książeczce napisane zupa jarzynowa, a poniżej info,że warzywa wprowadzać każde osobno, to jak mam w końcu zrobić ??
 
Rozia ja wprowadzalam najpierw osobno zeby wykluczyć alergie lub problemy brzuszkowe :) jąk nic nie było po 2 dniach podawania to wiem ze moge podawać.
 
Dzień dobry :-)

Dzieki Liluu:-) A co jej podawałas ??

Moje dziecie wstało dzis o 9:30 :-) Tzn. obudziła się koło n4:30 i 630 na jedzenie, bo mało wieczorem zjadła, ale jak zwykle zasnęła i dopiero po 9 sie obudziła :-)

Miłego dnia :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry się tutaj z Wami i tutaj :) dochodzę do siebie kac ciężka sprawa :) Ja poki co nie pomogę w kwestii żywieniowej dzieciiaczków ale chętnie sama poczytam na przyszłość jak znalazł.
Agnes kciukasy za pierwszy dzień
Rozia- daleko masz rodziców? chłop zdążył sie stęsknić
Małami- jak po Uroczystości? czekamy na streszczenie jak sie wszystko udało.
Ilonka- to zacznie sie akcja sprzatania w szafeczkach mamusi przez synusia
ciekawe co u Lori bo dawno jej nie było
 
Do góry