reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Witam dziewczynki

rozia dawałam takie podstawowe marchewka,jabłko,gruszki,banan,ziemniak tutaj jest całkiem inaczej nawet teraz powinnam juz kurczaczka jej dać nie ma wprowadzania glutenu jajka tez podaje sie juz ;) całkiem inna polityka żywieniowa tutaj

dziama to sie zalatwilas uuuuuuuu nie zazdroszczę

agnes powodzenia dzisiaj :)

a ja za chwile jadę z Lily do mojej pracy na zebranie na którym dowiem sie czy mam gdzie wracać czy nie
No i w końcu poznają mojego szkrabka bo juz mi głowę trują kilka miesiecy :)

Milego dnia



aaaaaa No wlasnie Marta jak po imprezie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam cieplutko:-D

Rozia- no to córcia po spała ładnie:tak:

Dziama- czyżby wieczór panienski był? No to juz coraz bliżej:tak: Wielkie przygotowania juz trwaja? A jak tam stres jest?

Ja własnie szykuje ciuchy na komunie i stwierdzam , że nie mam sie w co ubrać :no: Wszystko jest male :szok::szok:
Facet to ma dobrze on zawsze zaklada garnitur i ma spokój, akobieta zawsze pod górke:shocked2:

Miłego dnia kobietki:happy:
 
Hello :-)


Kurfaaaa zeżarło mi caluteńkiego posta :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No nic, napiszę jeszcze raz :-p

Witam w przeplatany pogodowo dzionek
:-)


Wczoraj spędzieliśmy z K cuuuudne popołudnie na łażeniu po górach itd. :tak: tak, tak na śląsku też są góryi to całkiem fajne :-) Była tak cudna pogoda, że żal było w domu siedzieć :tak:



Martuś jak po komunii?
;-)


Dziama kacyk powoli przechodzi? :laugh2:;-)


Ewirut nic się nie przejmuj kilogramy i centymetry w ciąży są inaczej liczone :-p Także masz fory :-)



Ja właśnie sama siedzę w domu, bo K poszedł do pracy... ale przynajmniej mam na kogo czekać :-)
Miłego Dzionka:*
 
Liluu dzięki :-)

Udało mi się kupic ciuch na chrzciny !!!!!!!! :-) Co prawda spodnie, a chciałam spódnice, ale zakupy musiałam zacząć od bluzki i do niej pasują tylko spodnie :-) Ale jestem zadowolona :-)
 
Cześć dziewczyny :)

coś mnie tknęło żeby zajrzeć a tu ruch jak na Marszałkowskiej ... przestałam pisać bo myślałam że wszystkie uciekły na fb :-p

miło mi że o mnie pamiętacie :-)

czy ktoś mi napisze w telegraficznym skrócie co się działo?:sorry:

Malami - przypomnisz mi jaki kupiłaś wózek? .... ja jestem an etapie wybierania i nie ma na rynku niczego co by spełniało moje wymagania :confused2: ....... chyba musze zainwestować w plecak na stelażu i będę nosiła dziecko na plecach :rofl2:

Agnes - wróciłaś już do pracy ? ... do apteki czy coś nowego?

Liluu - jak tam mała? ... dalej płaczek na spacerach czy już jej przeszło? :-p
 
Lori dzięki ze pytasz ;)
z Lily jak z pogoda zmienna jak kobieta:-D ale ogólnie juz dużo lepiej jest na spacerkach czasami trzeba ja nosić ale juz mniej niż wiecej
za to teraz ma etap płakania przy zasypianiu :rofl2:


Czy ja dobrze widze ze będziecie mieli Lilianke :-) Ale sie cieszę
 
ewiru - fajne imię :) znam jednego Bartusia spryciule małego :tak: .. powodzenia z cukrem. Mi pewnie na najbliższej wizycie będzie kazał zrobić. Jak tam Ci idzie kompletowanie wyprawki? ... wózek wybrany? :-)

Liluu - a zmieniliśmy bo wszędzie same Ole dookoła i sie wkurzyłam i powiedziałam że ja nie chce żeby moja córka była piąta Olą w klasie. Siedzialam sobie na placu zabaw i nagle usłyszałam jak jedna dziewczynka krzyczy "Julka 1 goni Julke 2 i mała Julka tez ucieka". Wyobraziłam sobie to samo z Olą i musiałam jakoś młodego przekonać na zmianę :) Teraz już się do Lili przyzwyczaiłam, rodzina zaakceptowała i nie wyobrażam sobie już innego imienia. Dopiero teraz poczułam że to jest to :-)

dobrze że juz sie troche uspokoiła na spacerkach...to chyba była taka wasza największa zmora. Teraz nieraz będą sie jej wkręcać różne rzeczy, potem przejdzie. Mati też miał takie etapy, aczkolwiek śpiochem to on jest do dzisiaj ;-)
 
Lori - tak wózek juz w domku własnie przyszedł kilka dni temu:-D Zdjecie kilka stron wczesniej :tak: Wyprawka prawie kompletna jeszcze tylko łóżeczko ale nie mozemy sie zdecydowac jakie:eek: Ciuszki po prane po prasowanepraktycznie wszystko gotowe na cacy:tak::-D Tylko czekac na synusia:-D:tak:

A jak tam u ciebie? wybrałas juz cos?
 
reklama
ewiru - o matko ty szybki Bil jesteś :) ... ja przy tobie jestem w lesie :) ..... jeśli chodzi o wózek to nie umiem sie zdecydować, ale za 2 tygodnie bede juz zmawiać bo cos wybrać trzeba a nie wiem jak to będzie latem z kondycją i czy bede na chodzie. Mama z siostrą przyjeżdżają to licze że siostra obiektywnie spojrzy a mama się dorzuci :-D

Łóżeczko mam po Mateuszku wiec jedno z głowy i kupiłam prześliczną pościel...strasznie się z niej ciesze. Musze dokupić jeszcze kilka pokrowców na przewijak i kilka pieluszek tetrowych i flanelowych to sprawy łóżeczkowe bede miała z głowy.

Na allegro poluje cały czas na karuzelke która mi się podoba a nikt nie chce wystawić używanej (obawiam się że przyjdzie mi kupić nową) i na laktator elektryczny.

Musze kupić jeszcze rogal do karmienia i tą żyrafkę Sophii (obie rzeczy zamówię w tym samym sklepie internetowym) i zastanawiam się jeszcze nad kupnem dodatkowego kocyka takiego większego i cieplutkiego juz na jesień.


no to sie teraz cofam co by wózeczek odszukać :-)

aha mama przywozi z Niemiec kosmetyki penatena, sab simplex i dentinox a siostra ubranka z UK więc to tez juz z listy odhaczam :)



wiecie co...bede na sam koniec tłustym prosiakiem...dzisiaj ledwo weszłam w spodnie ciążowe. Ciągle się obżeram i trudno się powstrzymać. Wpierdzieliłam lody pistacjowe a teraz mam ochotę na bagietkę z masłem czosnkowym.
 
Ostatnia edycja:
Do góry