reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

DZień dobry :-)

Ewirut sorki,że wczoraj tak zniknęłam z forum, ale wciągnęłam się w kabarety :-)

Ja dziś od rana dostałam przykrą informację,że zmarła moja sąsiadka, która chorowała na raka :-:)-:)-( w połowie lutego się dowiedziała i już po wszystkim :-( Nie potrafię sobie wyobrazić,że już jej nie będzie... Dobrze,że przyjechałam z Bianką do mamy, to nie myśli tak o tym, tylko małą się zajmuje ...

Miłego dnia dziewczynki :*
 
reklama
Dzien doberek


Wczoraj o 1szej w nocy sie wam spisalam i wcielo mi posta........tak sie wkurzylam ze drugiego juz nie napisalam




Ja dzisiaj wybywam na male zakupy tyle ze dojazd dlugi wiec wpadne duzo pozniej jade do Westfield`a :-):-):-)


Liluu własnie pani zabrała przesyłkę :tak::tak::tak:

Dziama kochana jeszcze tylko tydzien:szok::szok::szok: ........ale sie spijemy
:-D:-D:-D
Paula i co wyszkoliłas to dziewczę???? Bedą z tego ludzie???:-D:-D:-D

Rozia przykro mi , czasami ktos obcy jest nam blizszy niz rodzina...:-:)-:)-(
Ewirut doczekałaś sie na męża????

Lilu ja tz zastanawiałam się co u Lori , ale wykresu nie prowadzi i czlowiek nic nie wie:-(...........może wpadnie na chwilke :sorry2:



A gdzie reszta?????
 
Witam ;-)


Rozia moje kondolencje...

LiLuu humorek nie najgorszy- dziękuję ;-)
Co do Lori, to też kiedyś o nią tutaj pytałam, ale chyba żadna nic nie wie, bo nikt mi nie odpisał :-p


Katy co będziesz ładnego kupowała?
W sumie są dwie kandydatki, które się szkolą, także nie wiem którą wybiorą :blink: dla mnie najważniejsze, żeby przyjęli kogokolwiek :-D


Miłego Dnia :*
 
Katy na którego westfilda jedziemy ? Na mojego ?
Fajnie ze tak wczesnie przyjechali po paczkę :tak:

Paula cieszę sie ze lepiej z humorkiem :) a kiedy do K jedziesz?
 
Witam wszystkich cieplutko w ten pochmurny u nas dzień;-)

KatyB- tak doczekalam sie mężusia :tak::tak: Nie lubie jak ma drugie zmiany bo wtedy siedze caly dzin ( popołunie) sama i nie mam do kogo buzi otworzyc.A przyzwyczajeni jestesmy spedzac cale dnie razem bo pracujemy w jednym zakladzie na jednej zmianie i maszynie :-D:-D Teraz gdy jestem na chorobowym ciążowym ciezko nam bylo sie do tego przyzwyczaic:szok::eek: Ale jaoks dlaismy rade:tak: Na szczęście od poniedziałku ma pierwsza zmiane i całe popołudnie bedziemy razem:-D:-D;-)

Pozdrawiam wszystkich :-):happy2:
 
reklama
Do góry