reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Dzień dobry:-)

Katy mała rośnie jak na drożdżach:-) I już coraz więcej uwagi potrzebuje :-) Ale nadal wszyscy są w szoku,że dziecko może być takie grzeczne :-) Teraz np patrzy jak piszę na klawiaturze :-) Strasznie zaaferowało ją to:-) Także dziękuje,że pytasz i życzę takiego Aniołka :-)

Ada a tylko w szpitalu jest opcja z leczeniem tego ucha ?

Mój m też rzadko mi kupuje kwiaty,ale czasami jak wraca z pracy,to gdzieś mi zerwie coś :-):-)Ostatnio jak byliśmy na spacerze,to zerwał mi bzu :-) Także zdarzy mu się czasami :-):-):-)

Miłego dnia kobietki :-)
 
reklama
Katrina dziękuję;-);-);-) że ratujesz resztki mojej nadzieji na to że tacy romantycy jeszcze istnieją:-):-):-)
Mój twierdzi że nie mogę być przyzwyczajona do myśli że kwiaty dostanę bo tym więszą pózniej radość mam :baffled::baffled::baffled: chłopy to jednak są z Marsa !!!!!!!!!:-D:-D:-D
Rozia ja się nadziwić nie mogę jak ty piszesz że ona taka grzeczniutka :tak::tak::tak:.....aż by się chciało więcej dzieci ;-);-);-)
Lilu dzisiaj jadę po tusze do drukarki i przesyłka jutro śmiga;-);-);-)..........ja się wybiore w kolejną sobote tak że już sobie rób wolne :-):-):-) ale nie uwierzysz co wyszło z tym garażem.........pózniej muszę zdj zrobic bo nie uwierzysz jak wygląda w środku :baffled::baffled::baffled:
Ada zdrówka kochana.......a ja cóż na 100 % będzie @ bo już tempka leci i migrena 3 dniowa przed @ się zameldowała.........no cóż :dry:



Ja zaraz zmykam do pracy, dzisiaj mnie czeka walka z piekarnikiem, na szczeość nowym bo nie uwierzycie jakie tutaj baby piekarniki potrafią mieć:szok::szok::szok:......móię wam jest się czego bać!!!!!!!!!! Chciałam wrzucic zdj podobnego jak na jednej chacie ale w internecie nawet takiego zdj nie ma :-D:-D:-D





PS zna ktoś możę spsób na usunięcie, brudu, tłuszczu z drewnianych mebli kuchennych?????? Zaznaczam że nie zadziała płyn do naczyń ...... pózniej wrzucę wam fotę jakiego rodzaju mam meble, drapać ich nie wolno a wołają już o mycie:rofl2:
 
Katy ja cały czas zwartani gotowa na twoje przyjęcie :) a co do Tuszow trzebabylo mówić ze nie masz to bym wydrukowala i ci wysłała :baffled:

Pokaz zdjecia takich "cudeniek" brudów :-D

poslslam ci smska z porada na tłuszcz ;)
 
hejka

podpisuję listę :)

mój D jak chce to umie być romantyczny:-p czasem jakąś kolacje walnie, kwiaty przyniesie, truskawkami mi dogadza:-p
ale często ma też w tym ukryty cel:-D ostatnio kwiaty dostałam...na zakończenie połogu:-D:-D

dla mnie najważniejsze jest że po tylu latach(ponad 14) nadal potrafimy się się ze sobą dobrze bawić, śmiać, gadać, brykać i choć czasem patelnią w łeb bym mu chętnie dała, to jednak nie zamieniłabym miśka na żadnego innego:-p ale ciii bo mu woda sodowa do głowy uderzy:-D

pozdrawiam i miłego dnia życzę :)
 
Witam popłudniem :-)
Dzis wzięłam sie za sprzatanie generalne sypialni:szok: sprzatałam od 14 ale cos mi to za bardzo nie idzie , zostawiłam sobie podłge na jutro, bo już dzis mam dosc:tak:Jeszcze takie gorąco , że ja nie mam czym oddychać :no:

Truskafffka-zgadzam sie z tym co napisałas, że cieszenie sie sobą , bawic sie razem wygłupiac po mimo takiego stażu jest bardzo ważne:-):tak: My jestesmy razem 7lat:-D i nie wyobrażam sobie również zamienic swojego kochanego uparciucha na jakiegoś innego:-p:happy::happy2:
Ada- życzę szybkiego powrotu do zdrowia :tak: Wiesz nie myslałam nigdy , ze tak szybko odczuje złe samopoczucie przy kilku dniach ciepła:no: A jeszcze nie ma wcale takich wielkich upałów, to co bedzie pożniej:szok:
 
Ostatnia edycja:
A ja dzisiaj troche po sklepach pochodzilam kupiłam rybie i teraz przyszykowana czeka na P robię ja ze szpinakiem :-) Zobaczymy czy nam zasmakuje bo my raczej ryb nie lubimy. Ale pora polubić bo Lilka tez potem i powie ńie ubiem :-D



eintopf: ryba zapiekana ze szpinakiem
 
LiLuu- Ja też robie podobną nam osobiscie smakuje najbardziej z tuńczykiem lub dorszem:tak: Bo też nie kazda rybka sie do tego nadaje zauważyłam , ale ogolnie jest ok dnie no i bardzo zdrowe:-D

A co tu taka cisza dzisiaj wszyscy gdzieś po wyjeżdzali na weekend czy co ?
 
reklama
HOŁK :-)


Ewirut no fajny wózio
:tak:
Mój K też uważa, że na kwiaty szkoda kasy, bo za chwilę uschną
:huh::oo2:


Aduś widziałam takie tanie na allegro, ale nie wiem ile są warte… Puki co zaprzestałam szukanie, bo dostałam tabletki jeszcze na 3 miesiące
:tak:


Przeczytałam wszystko, ale jakoś nie wiem co pisać… jestem padnięta po dzisiejszym dniu, miałam dziewczynę na przeszkoleniu także ugadałam się, ze Ho Ho
:-p aleeeeee jeszcze tylko jutro nocka i jadę do K :-):-)

Miłego wieczoru Babulce :*
 
Do góry