reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Dziamuś ja na hormnonach sie za bardzo nie znam :-( ale dziewczyny robią chyba w 3 dc .W internecie poszukaj jest fajnie opisany cykl hormonalny i w jakim dniu wykonuje sie badania.A u mnie za jeden hormon płaci sie 35 zł i raczej nie dostaniesz na to skierowania tzn dostaniesz tyle że te hormony robi sie wszystkie płatne :-( a po co sie badasz jak przecież w ciąży jesteś :-D;-):-D
 
reklama
Dziama jesli chcesz na własna rękę to tak bedziesz płacić

zeby zrobic je za darmo musisz miec skierowanie od giną z przychodni jesli chodzisz prywatnie to i tak bedziesz płacić za badania. Koszt z tego co pamietam jak dziewczyny robiły to ok 200- 250 zł za komplet ;)
 
Losiczko :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D dziś jestem a jutro wiesz co innego może mnie dopaść :) wedle uznania jęzorów ludzkich
lilu- dziękuję

hmmm czyli skierowanie tylko od gin??? a od rodzinnego nie da rady??? co do dc to u mnie nie ma na to szans bo ja mam cykle nierealnienie a w zasadzie wcale ich nie mam w pewnym sensie
 
Dziama expertem nie jestem bo mieszkam gdzie indziej ;-) Ale z tego co czytam inne fora to wiem ze rodzinny ci nie wpisze bo nie może zlecić tego typu badań ale ńiech sie jeszcze wypowiedzą dziewczynki nasze ;)

jedne badania robi sie na początku cyklu 3dzien a sa tez hormony fazy lutealnej około 21 dc tyle wiem ;)
 
Dzień dobry :-)

Grill był, ale siedzielismy w domu, a kumpel biegał na zewnątrz pilnować jedzonka... Także niby sezon rozpoczęty, ale nie do końca :-(

Jane a jak się czujesz po tym hsg?? Masz jakieś dolegliwości, czy już jest luz??

U mnie dziś słonko :-) Tylko nie wiem jaka temperatura, ale i tak jest super :-)

Miłego, słonecznego dnia :-)
 
Witam Kochane panie,u mnie przeprowadzka w toku,a od środy na nowym mieszkanku,tyle że bez neta,zanim podłączą trochę potrwa...więc odezwę sie jak tylko będę mogła,zyczę miłego dnia i buziaki dla Wszystkich! 10945s.jpg
 

Załączniki

  • 10945s.jpg
    10945s.jpg
    4,2 KB · Wyświetleń: 41
Hej Lachonki Moje :-D
ja dzis tylko o sobie :-:)-( napisze bo kiepsko sie czuje

a wiec byłam na wizycie i ..............iii Oskar nadal jes Oskarkiem :-D waży już 1200 i nareszcie głową w dół leży ,ale za to tak nisko ze mam wiecej lezec niz chodzic ech.....szyjka zaczyna sie skracac troszkę i teraz po badaniu brzuch mnie rozbolał i jakies bladorozowe plamienie :-:)-( no i dostałam aspargin na skurcze łydek
z usg idealnie 28 tydz i 2 dni i mam nie przytyc znowu 3 kg do nastepnej wizyty bo waze juz 62 :baffled:i ograniczyc słodkosci ,no i po porodzie usg wątroby i woreczka bo mam chyba piasek :crazy:

Pogoda u mnie do dupy 7 stopni i kuzwa deszcz!!!!!!!!!!!!!!!!! i tak od soboty jest !!!!!


a i zdjęcia nie mam bo znowu rece na buzi były grrrr



buziaki dla Was ;*:* ide lezec i wezme nospe
 
MARTUS - odpoczywaj wiec ile sie da, pociesze sie Cie ze ja slodkosci odkad karmie prawie w ustach nie mialam bo prawie wszedzie jest mleko, serwatka itp,
ROZIA - malenstwo juz ma 3 miesiace wow - tulinki od e-cioci
PAMELA - szybkiej przeprowadzki zycze
a my dzis wreszcie odbierzemy okularki dla myszki wiec wieczorkiem jakas fotke zapodam z naszym zezowatym szczesciem :-D
milego poczatku tygodnia wszystkim
 
reklama
Do góry