reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Truskaweczko ja mam taki zwykły piekarnik na gaz bez termoobiegu.To piekę 1 godz :-) z termo pewnie mniej :-)

Pauluś no mam suwaczek :-p ale chyba go usunę :-( bo mnie męczy i przypomina że za 13 dni to wpadnie do mnie @ :-(
 
reklama
witam się niedzielnie

Przeżyłam wczorajsze Birthday party, dziś doprowadziłam pokój Alinki do stanu sprzed wizyty jej gości.
Żałuję, że nie zrobiłam fotki pokoju po wczorajszej zabawie, MASAKRA!!!! Pięcioro dzieci zrobiło takie pobojowisko...

Dziama - patrz wytrzymałaś z nami rok, to znaczy, że nie jest tutaj tak źle. Tylko nam nie uciekaj!!

Losiczko - przyznaje kochana, że dokładnie nie pamiętam czy Twoje urodzinki są 28 (czyli dziś) czy 30 kwietnia???

Pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia.
 
48004_549098311808537_14253090_n.jpg




Znalazłam to na fb i sie poryczałam ..........
 
Losiczko- łezki same cisną sie do oczu......


Dziewczynki mam pytanie- bo ja ciemna masa jestem a czas ucieka.... wiecie że teraz u mnie gorący okres i nie miałam sie za bardzo jak położyć na ten oddział do kliniki.... poza tym tam sa cholerne długie czasy oczekiwania.... wymyśliłam ze pójdę zrobić poziom hormonów na własną rekę na dobry początek i z nimi w tak zwanym miedzy czasie udam się do gina.... tylko nie wiem czy muszę mieć skierowanie na takie badania? czy zrobią mi kompleksowo wszystkie hormony? czy muszę podać jakie chcę czy się płaci za nie i jeśli tak to ile???
 
reklama
Do góry