reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Pauluś gratuluję 1000 posta :-);-):-) ja za dzieciaka to też uwielbiałam łowić ryby z tatą i wujkiem ( tym od mojej cioci ) wieczorem bralismy łopaty , latarki i chodzilismy na wielgaśne robaki :-) takie 20 cm dł grubosci 1 cm :-) tzw rasówy :-D oj fajne to były czasy.Teraz mąż mnie namawia żeby z nim chodzić tyle że on by moczył kija ;-) a ja bym latała za dzieciakami :baffled: oj nie :sorry:dziękuję niech sobie sam jeżdzi rowerkiem :-)
 
reklama
Dzień dobry niedzielnie :*:* Miłedo dnia!!!
u mnie też pada a ja w pracy ;/ nie lubię jak jest deszczowo kiedy tu jestem;/ ale jest tego plus szybciej się wszystko zazieleni:) jupi


edit' Kochana edzis mija rok odkąd jestem z Wami :* dziękuję że jesteście serce_z_kwiatw5.jpg
 

Załączniki

  • serce_z_kwiatw5.jpg
    serce_z_kwiatw5.jpg
    48,5 KB · Wyświetleń: 11
Ostatnia edycja:
hejka

pogodowo u mnie podobnie :/

Losiczka a napisz mi jeszcze proszę jak długo i w ilu stopniach pieczesz rybkę?
Rozia mnie córa też już zdążyła tak załatwić:-D spodnie mi załatwiła i ..oczka niewiniątka oczywiście, że ona niiiic:-D
i dwa raz się już tak załatwiła że musiałam ją do wanny brać, bo na plecach nawet była uwalona..księżniczka buhahaha
Dziama :-):-):-):-):-) rany bomba wy już za chwile będziecie sobie przysięgać :-):-):-):-):-):-):-)
Jane no to trzymam kciuki zeby się u was nieco wypogodziło ;)

miłego dnia :*
 
reklama
Do góry