reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Katrina i Agnes NAJLEPSZE ŻYCZENIA
151bukiet_kwiatow_9_stronka-agusi.gif
 
NO TO DZIEŃDOBEREK :-):-):-)


Buuuuuuu.......:-( pogoda sie zepsuła , zaraz bedzie lało :crazy: a wczoraj tak pięknie było a dzisiaj siedzimy w domku :-(.

Ryba zrobiona z warzywami , ziemniakami , śmietaną zapiekana w piekarniku :-) wyszła poprostu pyszna:-p:-p:-p mąż stwierdził że on będzie chodził na ryby a żyć będziemy z sianka za torebki:eek::eek::eek: ale mu się marzy :sorry:

No nic moje drogie uciekam i życzę Wam miłej soboty :-):-):-)
 
Dzień dobry :-)

Agnes zdrówka, spełnienia marzeń, niech się dziecię dobrze chowa :-) I oczywiście córeczki :-)

Losiczko jak robisz te ryby?? Bo ja tylko smażone lubię, a teraz nie mogę, a powinnam jeść ogólnie ryby, a nie mam pomysłu,żeby one jakieś smaczne były... :-(

U nas nadał słonko świeci :-) Także Bianka teraz kimie,a ja idę pod prysznic i jak wstanie, to myk na spacer :-) A poźniej na jakieś zakupy, bo jutro do znajomych jedziemy sezon grillowy otworzyć i muszę jakieś warzywka kupić :-) Macie jakies pomysły na grilla?? :-)


Milego dnia :-)
 
reklama
Witajcie - WROCILAM :-):-):-):-):-)
AGNES KATRINA - spoznione ale szczere naj naj naj - spelnienia marzen
PAULA - ja powiesilam sobie pranie bo swiecilo slonko a za godz musialm sciagac bo zaczelo sie chmurzyc i pada deszcz
ROZIA - My wczoraj rozpoczelismy sezon grillowy, myszka zjadla pieczonego ziemniaczka i byla przeszczesliwa. Pieklismy kielbaski chlebek i kaszanke - bez szalensw :-)
Milego dnia i weekendu
 
Do góry