reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Dziendoberek :-):-):-)

Jane pisząc tak nie miałam na myśli tylko siebie bo chodziło mi też o inne dziewczyny.A czytając Twoje słowa że ja już mam dzieci a Ty nie masz nic jednak zrobiło mi sie przykro :-( bo walka o dziecko dla kobiety czy to o 1 dziecko czy o 5 jak dla mnie jest taka sama. Ty masz jeszcze czas walczyć ja już prawie go nie mam :-(

Martuś mam jedną torebke na zamówienie a potem robię sobie przerwę na sprzontanko do niedzieli napewno bo mi sie juz tydzień torebki snią :sorry2::sorry2::sorry2: to już chyba zmęczenie materiału :-) Mi takie super komplementy jak byłam w ciąży z Szymonkiem prawił Kuba typu : mama jaka Ty wielka jesteś :-D:-D:-D

Pamelko no wykresik fiu fiu ;-);-);-)trzymam kciuki jak zwykle na maksa :tak:

Wczoraj wieczorkiem chlapnęłam sobie drinka gin z tonikiem :-p:-p:-p pychota :-) potem mąż wykorzystał mój stan :-D;-):-D i spałam jak aniołek :-):-):-).

Miłego dnia babeczki :-):-):-)
 
reklama
witam z rana

jane wiem jak ci ciężko ale wpadaj czasem chociaż dać znać co i jak. na enprze caly czas śledzę co się dzieje i trzymam nadal kciuki. wierzę że sie uda wam już wkrótce. w koncu nie siedzicie bezczynnie tylko działacie, leczycie się więc bedą efekty

co do córki to jeśli przez wakacje nie ruszy sie nic z pracą to biorę sie do pracy i staramy sie o córeczkę. Olek będzie miał juz prawie rok to mogę w ciąże zachodzić

lecę ogarnąć młodego bo płacze i na spacer wybywamy bo słoneczko cudnie świeci
 
żyję:)

łosiczka
wiedziałam, że może Ci być przykro ale to trochę jednak inna sytuacja bo Twoich dzieci nikt już Ci nigdy nie odbierze a ja nie mam pewności czy kiedykolwiek będę je mieć... oczywiście nadzieję mam ale jakby mi ktoś powiedział, że będę mieć takie problemy to bym nie uwierzyła:-(
ale oczywiście nie piszę tego żeby Ci przykrość sprawiać... mam cały czas nadzieję, że i Tobie się jeszcze uda:tak:

rozia taka śliczna pogoda... zazdroszczę spacerku
 
witam Was dzisiaj dziewczęta!

już PRAWIE weekend ^^... jeszcze tylko do pracy i fajnrant :)!!!

martuś swojemu menowi musisz chyba wytłumaczyć, że kobieta w ciąży mieści się we wszystko... co jest w odpowiednim rozmiarze oczywiście:-D

ja dziś zalatana, po nocy śni mi się już lekarz i usg... echhh...

miłego dnia lachonki!!!
 
DSC01290.jpg

zapraszam na obiadek :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 

Załączniki

  • DSC01290.jpg
    DSC01290.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 21
reklama
Do góry