reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

poczytalam was.. teraz wlacze kolejny serial i spac..
dzis caly dzien obijania..lezenie i film za filmem:-) jak to fajnie tak nic nie robic :-) :-) :-)
kolano mniej boli wiec jutro sprzatanie.pranie wraca codziennosc... :-)
katy- co do kolana to przyznam sie ze nie wiem jak to zrobilam.ale wsiadajac do auta tak uderzylam kolanem w deske rozdzielcza..ze od razu spuchlo i sie sine zrobilo..i 2 dni okladow i lezenia bo chodzic nie moge..wiem zdolna jetem :-) moj m caly czas sie smieje ze sierotka ze mnie..i pyta jak to mozliwe..
teraz zmykam..spokojnej nocki
zajrze jutro..
 
reklama
witajcie wieczorową porą

Ilonko moja droga - sporo spraw mi się nagromadziło i głowę miałam zaprzątniętą, ale juz pomału to ogarniam.

Najważniejsze, ze ustalilismy wreszcie z przyszłymi chrzestnymi termin ich przylotu (bilety juz zabukowane), więc mogłam od razu ustalić termin w naszym Kościele.
Nie wiem ile osób przyjedzie, bo brat z bratową nie wiedza czy dostana urlop, ale to sie jeszcze okaże.
Następna sprawa - chyba jednak obiad zrobimy w restauracji, a potem poczęstunek u nas w domu. Tylko teraz w której restauracji?? Bierzemy dwie pod uwagę... wiecie jak to jest. A jeszcze chwilkę wcześniej są święta, o tym już też trzeba pomyśleć - ile osób u nas będzie, co robić, jak się podzielić pracą....

Ale jestem!!!!

Kasia es - na pewno wszystko będzie dobrze!!! My w to wierzymy i Ty też uwierz.

Katy - biedny Twój tato, tyle sie wycierpi! Ale ma wolę walki i tego trzeba się trzymać i wspierać go!!
 
Witam

Rozia
dobrze że zmieniłaś imię bo Lena jest strasznie popularna. U nas w żłobku pracuje sąsiadka i ma w grupie 4 Lenki a Amelka też popularna jak rodziłam to położna się śmiała,że dobrze ze w końcu chłopca odbiera bo ostatnio same Amelki i Julki się jej trafiały:)

Katrina no to chrzciny tuż tuż :)

Zmykam do kuchni szykować obiadek a potem spacerek.
 
Kasiu es bedzie dobrze moja znajoma urodzila w 32 tc i ma zdrowe dzieciaczki a druga rodzila tez w 31-32 tc coreczke i tez jest zdrowa ma juz 2,5 roku :)
 
hej witam się sobotnio:-)
ja też mam dziś labę i powiem że mi to odpowiada...tylko obiad do zrobienia...a ten kalafior:-) Losiczko oj smaka narobiłaś:tak:

Kasia_es dziewczynki i ty jesteście silne... będzie dobrze:tak:

Rozia hihi ja sama nie pamiętam;-) kciuki za kuchnię:-)
Mimo pochmurnego deszczowego dnia życzę udanej soboty:-)
 
Ostatnia edycja:
Kochane moje dziękuję za życzenia!!! ja sie tylko witam i uciekam,nie wiem co sie dzieje i dlaczego ta @ nie przyłazi:crazy:,o co jej chodzi,już bym chciała zacząc nowy cykl.miałyście kiedyś taką sytuację,bo zaczynam sie martwić ze może znowu coś mi tam wyrosło:-:)-( wpadnę potem,życzę miłego dnia Słoneczka moje śliczne!!Zobacz załącznik 518025
 
reklama
Do góry