reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
hej kochane:-)

Ilonko no miałam wizytę wczoraj:-), widzę że pamięć to ty masz hoho:tak: i akwarium się szykuje:happy:

Dziama to już po wizycie??? dobrze że zacznie się coś dziać w tym kierunku:tak::-)

Losiczko hehe tęskni i kocha... och jak miło, balsam na duszę :-) ale niech pracuje;-)

Kasia_es oczywićie mocno kciuki trzymam&&&&&&&&&

Małami a ty jak tam??? widzę że mąż mimo jelitówki wzorowo sie spisuje:-)

Paula dziś ja kupiłam zieloną glinkę....już ręce zacieram:-)
 
Marysia bo mój wykres tylko dla VIP- ów i trza miec zaproszenie :-D:-D:-D:-D:-D musisz miec kochanie wykres a ja muszę Cię zaznaczyć jako "przyjaciela" to wtedy bedziesz widzieć co jak i kiedy hiih

Małami ale Ci dobrze ,,, obiadek pod nosek podany !!!!!!!!! zdrówka dla G :-p:-p:-p
Paula zawsze mam problem co kupić m...... co innego np tacie ( jakieś spinki do mankietów, krawat itd) ale młody bóg tego tak nie potrzebuje :laugh2: także ja stanęłam na lepszejszym portfeliku :tak::tak: Bo ten co ma to juz zdziadział a w nowym moze sie lepiej bedą pieniądze trzymać ( dobrze jakby sie jeszcze rozmarzały hihi)
Ja sie strasznie cieszę ze kaski zarobię naprawde .... i tak siedzie w chałupie także w sumie sama radość jak mam pełno wiadomości z pochwałami i zamówieniami :tak::tak::-D:-D:-D:-D zamówienie mam nawet na marzec juz hahaha !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Ja sobie juz postanowiłam ze zrobię sobie,,,, spódniczkę króciutką :-D:-D:-D:-D:-D w Pepco wiadziałam ostatnio taką szarą z wełny ....... zajebista normalnie .. ... i muszę taką miec :-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Ilonko życzę Wam tego, żeby nowy portfel sprzyjał rozmnażaniu :-D

Roza_
peeling stosuję, ale może faktycznie muszę zacząć jeszcze częściej
:tak: a krem właśnie zmieniłam na intensywnie nawilżający z AA- zobaczymy ;-)
 
reklama
Ilonka hahahaha ciśnienie, ciśnienie;-):-) nie ma szans...wolę sie już nastawić niż później płakać:sorry:
co do kiecek ja noszę rzadko, wręcz jak jestem do tego zmuszona, nogi mam jak szczudła i wogóle masakra:baffled: także zazdroszczę tego szycia:-)

Paula no co ty??? tak po prostu dołek profilaktycznie czy coś cię martwi??:-(
 
Do góry