reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Dziama wierze że ci ciężko ale życie musi toczyć się dalej co zrobimy :no:
a co do tarczycy to miałam jakieś słabe objawy typu senność :-Dczy szorstkie łokcie a moje cykle były normalne nie odbiegały od normy
 
reklama
witam i ja. czytam was wieczorami ale jakos ostatnio brak mi czasu na pisanie. teraz tez lece do żelazka bo mam stertę prasowania i póki młody śpi muszę się z tym uporać. nasz Olek bardzo mało spi w dzien. jedna drzemka ok 3 godziny i tyle. a tak to tylko by wisiał na cycu. a muszę go ograniczać bo to żarłok straszny a potem ulewa. chce go przetrzymywać aby jadł tak co 2-3 godziny. no a przerwy miedzy jedzeniami to muszę mu pośiwęcać bo inaczej jest wycie. ale dam radę. nocki spi ładnie co 3-4 godz się budzi. no a dzisiaj pobudka o 5 i koniec spania. więc teraz padł ale pewnie nie na długo. pójde na spacer to może jeszcze pospi

lillu gratki za wizytę. teraz czekamy na rozwiązanie. mam nadzieje że niedługo będziesz tulić małą.

dziama ja nie mam w ogóle dostępu do twego wykresu. ale cieszę się że wizyta udana. przebadają cię i będzie ok. ja też mam problemy z tarczyca a jednak udało się i jest Olek. jutro mam kontrolę u endokrynologa bo po ciąży moje hormony zwariowały. ale wierzę że lekarz sobie z tym poradzi.

jutro tez wizyta z Olkiem na bioderka, a w piątek szczepienie więc znowu będzie mnie mało

ilonka ja jestem fanka twoich prac. działaj jak masz zamówienia

kasiaes zaciskam &&&&&&&&&&&&&&
 
Agnes :-):-):-):-)
najważniejsze że Oluś zdrowy i nie ma kolek :tak:a tarczyca to takie "urządzenie"które potrafi ładnie namieszać w organizmie ja miałam niedoczynność moja przestała rosnąć po Czarnobylu :wściekła/y:zatrzymała się w wieku 9 lat i tak pozostało do dziś a ponieważ stało się co się stało w Polsce zawyżono normy!!!!!!!!!!!!!!!dlatego masa lekarzy mówi że wszystko w porządku a tak nie jest mój lekarz przyjechał wtedy ze stażu w USA dlatego miał inny pogląd na ten organ
 
DZień dobry dziewczynki :-)

Dziama super,że wizyta udana i na duchu Cię podniosła :-) Ja niestety nie pomogę w tej kwestii, bo ja z tarczycą nie mam żadnych problemów (póki co, tfu, tfu, tfu) :-) Najważniejsze,że idziesz do pzrodu :-)

ilonko ja nie wiem jak Ty dajesz radę ogarnąć to wszystko i jeszcze tyle pieknych rzeczy na szydełku robić :-) No ale z drugiej strony Papi to aniołek, to co się dziwić :-) A co do prezentów, to my w tym roku uzgodniliśmy,że oprzynajmniej sobie prezentów nie będziemy robić :-)

agnes to Olek jednak bardziej "czasochłonny" jest?? Ale będzie lepiej :-)

Za Kasie oczywiście kciuki zaciskamy :-)

piateczko :*

JA dziś wizyte na nfz mam... Ale nie ma podglądania, bo było w sobotę ( i to kiepskie), więc pewnie nic ciekawego nie będę mieć do powiedzenia :-)

miłego dnia dziewczynki :*
 
Hejka. My wróciliśmy ze spacerku na pocztę. Maksio jeszcze kima w wózku, więc mam chwilę dla was:-) Dziś jedziemy na bioderka, więc muszę się streścić z obiadem, bo na 14 musimy tam być.

dziama, dobrze że trafiłaś na konkretnego lekarza. To pierwszy i najważniejszy krok:tak: A dalej będzie już dobrze:tak:

lilu, super, że wizytka udana. Może malutka nie będzie aż taka duża jak się wydaje. Czekamy na nią z niecierpliwością:happy:

kasia, trzymam kciuki &&&

losiczka, to instrukcja robienia tych balerinek: crochet baby ballet slippers / zapatitos de ballet para bebe - YouTube

ilonka, też mam zamiar zabrać się za żabkę i misia, ale czasu brak :crazy: Do wiosny może się wyrobię;-)

Miłego dzionka :-)
 
Ostatnia edycja:
się witam i się żegnam bo lece do miasta żeby trochę ruchu zapodać i całkiem tłuszczem nie obrosnąć...

dziama ja też leczyłam się w Kato, jak chcesz mogę Ci trochę poopowiada, choć historia długa nie jest :tak:...

moje słoneczka miłego dnia życzę !!!

wpadnę może potem, ale mąż już skończył kurs i siedzi w domu okupując kompa bo ma jeszcze w grudniu exam i nie wiem jak dam radę się przedostać... chyba z tej cholernej komóry, ale ona mnie tak wnerwia że nie wiem.
 
Kasiu es &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A mój chłopek jakąś dolinę dzisiaj ma :eek::eek::eek: pisze eski że kocha że chce do domu :eek::eek::eek: normalnie jak dziecko :-):-):-).Kochac niech kocha ale niech siedzi w robocie no nie :-D:-D:-D

Przywiezli mi stroje :baffled: a po niedzieli pacynki :baffled:
 
Losiczko- no to się kolega Marcin nie spisał żona lepsza heheheh:) Zostań moją teściową ale mojego Marcina nie chcę wymieniać więc w grę wchodzi tylko adopcja :)
Rozia- pomyliłam sobie z Ania tą tarczycę :baffled: My pewnie wzajemnie cos do mieszkania sobie w tym roku kupiimy heheeh :) na czym stanęło z meblami? a płytki do łazienki wybrane?
Roszpunko- widze że kolejna się ukrywa z talentem szydełkowym :) wciaga co?
Karolcia jak po Chrzcinach ? Jagoda wygladała bosko
Val- oczywiście że chcę :) a gdzie w Katowicach na Ligocie?

yyyyyyy nie pamietam więcej
 
reklama
Dziama na niczym póki co, bo nadal czekamy na wycenę od gościa... Siostra ma sie dziś kontaktować z tym stolarzem i może w tym tygodniu coś się dowiem... A do łązienki mamy już mniej więcej kilka opcji, ale jeszcze nie podejmowaliśmy ostatecznej decyzji, bo i tak jeszcze nie kupujemy płytek :-)
 
Do góry