reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Agnes no to faktycznie nieźle, ale wiesz mimo wszystko jakiś już czas wstajesz w nocy i organizm już jest przemęczony i jeszcze ta całkowita pobudka o 5:00 no, ale czego się nie robi dla swojego ukochanego maluszka :tak::-)

Roza_ no jakoś trzeba hahaha
:-D próbuję znaleźć plusy mojej pracy ;-)


Dobra Kochane, ja powolutku będę leciała, bo muszę się ogarnąć przed babskim wieczorem
:-) jak wrócę do domku to odezwę się do Was, jak będzie do kogo- bo jest opcja, że wszystkie pozasypiacie :-p;-):-)

Miłego wieczoru dla wszystkich razem i każdej z osobna... :-) :*
 
reklama
Jestem dziewczynki :-)

dziama niestety turkus poszedła się ciąć, bo jak znalazłam idelany kolor o jaki mi chodziło, to cena mnie zabiła... 143zl za m2... Także chyba będą popiele, a dodatki bedą turkusowe :-)

Z wizyty nic nie mam ciekawego. Szyjka ok i tyle... Oczywiście polowy nie słyszałam tego co do mnie mówił ten lekarz, ale jest ok :-)
 
Witam

Dopiero mam chwilkę,żeby do Was zajrzeć,ale nadrobię pewnie później.

Piąteczko
siły kochana, buziaczki.

Kasiu po zabiegu na pewno będzie wszystko dobrze &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ilonka i jakie akwarium profilowane czy proste? I jakie macie rybki? Ja też myślę o czapeczce dla Antka ale chyba z czerwonym coś bo ma kombinezony 2 zielone i brązowy:)
Axa cudowna malutka:)
Agnes buziaczki dla Olusia

Cudne te wasze szydełkowe cudeńka.

Uciekam troszkę poczytać co u Was
 
ajć ale dziś mam mega lenia :no:

ale jest światełko w tunelu dla mojego P w piątek idzie w sprawie pracy tak więc proszę o mocne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Violu jak tam Antoś ??
 
Aniu super,żeby mu się udało z tą pracą&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Antoś dziś super, ale wczoraj mieliśmy ciężki dzień cały dzień na rękach ,spać nie chciał w ciągu dnia,marudny był strasznie,bałam się nocy,ale jakoś nawet ładnie przespał noc i dziś jest lepszy. Dziś w sklepie chciał mi z wózka wyjść, musiałam go pierwszy raz zapiąć w szelki.
Dziś się dowiedziałam,że sąsiadka (drzwi obok) będzie też miała chłopca w zasadzie już jest po terminie więc Antoś będzie miał kolegę lada dzień. Długo nie wiedzieli co będzie chyba tydzień temu się dowiedzieli mają już córkę ma niecałe 2 latka tekże będzie wesoło:)
 
ooo to super że Antoś będzie miał fajnych sąsiadów też :)

a mały będzie coraz bardziej chuliganił :-D takie jego prawo :tak:
 
dziewczynki sorki za post pod postem ale nie mogę edytować :wściekła/y:

mam pytanie które mnie nurtuje od kilku dni do naszych forumowych mamuś :tak: a mianowicie jak z kąpaniem noworodka bo kiedyś kąpało się codziennie a teraz mówią że nie bardzo bo delikatna skóra itd :confused::confused::confused::confused:
i teraz nie wiem jak postępować doradzicie mi dziewczynki
 
Viola akwarium proste - jednak ....... poczytaliśmy na forum za i przeciw i jednak proste !!!!!!!!!!!:tak::tak::tak:
Antoś juz siedzi sam ????????????????????? Jak coś to ja chętnie czapulkę zrobię :tak:

Anulka Ja kąpałam przez pewien okres codziennie ( bo to akurat lato itd) ale z czasem juz co 2 dni ..... :tak::tak::tak:

Rozia najważniejsze ze szyjka trzyma ....... zaciskaj nóżki jeszcze pare tygodni :) :-):-)
 
reklama
U nas w ogóle nie zalecają kąpać kilka dni po porodzie.Ja kąpie co drugi dzień jak były takie upały no to codziennie wiadomo.

ilonka jeszcze sam nie siedzi, ale jak trzyma się go pod paszki to staje sztywno na nogach i skacze hehe,śmiejemy się ze pominie etap siadania i od razu będzie chodził:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry