reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

katka nie pisz głupstw. ja cię bardzo dobrze rozumiem. tak mi się smutno zrobiło po twoim wpisie. kochana a ty nasze słoneczko wesołe masz być. jak zawsze byłaś.

atmosfera nieciekawa się zrobiła ale to tylko dlatego że nie umiemy uszanować decyzji innych. niektórzy widać nie potrafią zrozumieć potrzeb innych.

ja wiem dlaczego założyłaś ten wątek. i cieszę się bardzo.
 
reklama
23750__AnneGeddes_Wallpaper125.jpg

Życzę wam kochane zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy! Smacznego jajeczka, mokrego dyngusa i odpoczynku w gronie rodzinnym. A za rok na wielkanoc wszystkim życzę bobasków takich jak na zdjęciu
 
Hej ja jestem już u teściowej. Pisze pierwszy raz z tel więc nie zwracajcie uwagi na błędy:) u rodziców też już byłam. Nie czytalm dziś starego wątku ale tak sobie nawet myślałam że będą jakieś komentarze. Za chwilę może poczytam. Nie ważne Katy co tam ktoś pisał. Ważne że wiele osób miało poprawiony dziś humor przez twój pomysł. To się liczy :))
 
Agnes - mi jeden bobasek wystarczy, nie muszą być 3 jak na zdjęciu - chyba bym osiwiała...

Katy - wyszło jak wyszło, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Ja czytałam Was codziennie, ale rzadko kiedy pisałam, bo i po co?? Wieczorem często juz nikogo nie było, a rano... przepadały moje posty jakby wpadały w głęboka studnię. Skoro tak, to jakoś nie po drodze mi juz tam było... i wolałam w ogóle nie zabierać głosu, albo sporadycznie. Ale wnioskuję, że nie tylko moje odczucie było takie.
Nie ważne - jest jak jest.

Gdybym nie dała rady tu jutro zaglądnąć, bo mam w domu szpital plus przygotowania do świąt - to

WSZYSTKIEGO DOBREGO, SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT WAM ŻYCZĘ
 
Ostatnia edycja:
Wiem Katrina tylko zostalam zlinczowana nie zawsze bezposrednio, o to ze tak czulam a co ja na to poradze , dziewczyny tam pisaly ze nie zauwazyly zeby czyjes posty byly omijane a niestety tak bylo, wiem ze nie ma co plakac ale poprostu przykro mi bo wyszlo ze ze mnie jędza co prawda nie jest......szkoda ze taka atmosfera wyszla bo ja naprawde nie chcialam nikogo krzywdzic, chcialam dobrze a wyszlo jak zwykle....
Ps u mnie swieta chyba dopiero jutro bedzie czuc dzisiaj sajgon w domu :)))))
 
Ostatnia edycja:
Katy - głowa do góry!!! Z bratem coraz lepiej, tato - po operacji, miejmy nadzieję, ze też juz wyjdzie na prostą, są święta - JEST DOBRZE!!!
 
Wlasnie zaczelam to trawic na spokojnie :tak:wszystkich nie uszczesliwie i nie bede nigdy perfekcyjna wiec pora chyba to przyjac na klate i cieszyc sie swietami i tymi co nie maja mnie za zlo tego swiata
Jakos tak duzo sie zwalilo na mnie ostatnio wiec moze nie radze sobie ze stresem
A ty jeszce nie spisz????:-)
 
Dziendoberek:-)

Nie wiem o co chodzi z tym naszym starym forum i mnie to nie obchodzi. Katy szkoda nerwow kochana nie to w zyciu jest najwazniejsze !!!!!!!!!!

Dziewczynki

Zdrowych spokojnych Swiat Wielkanocnych

starajacym sie dziewczynka malutkiego kurczaczka w brzuszku zycze

a ciezaroweczka zdrowych przeslodkich kurczaczkow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
witam z rana
ja powiem tylko tyle ze przykro troche ale nie bede bardziej wnikac w to szkoda nerwow to ostatnie czego trzeba trza sie cieszyc kazdym dniem i tyle
 
reklama
Witam się i ja
co do wczorajszej sytuacji to normalnie mało nie osiwiałam jak poczytałam uwagi dotyczące nas i ciebie Kasiu jako założycielki czytałam do 2 w nocy moim zdaniem każda z nas ma prawo wyboru gdzie chce być ja i jeszcze kilka z was nie miało ochoty tam pisać bo czułyśmy się pomijane i często ignorowane :( a najwięcej do powiedzenia miały osoby przez które właśnie z tamtąd odeszłyśmy tak jak pisałyście nikt tego wątku nie zablokował dla innych jeśli ktoś ma ochotę tu dołączyć proszę bardzo ale nikt naprawdę nikt nie ma prawa jechać po nas a w szczególności po tobie Kasiu polecam "rachunek sumienia" dla wszystkich oburzonych :( masakra jakaś jak dzieci w szkole "pse pani a ona zabrała mi kredkę " kurde co to jest? przedszkole czy co ;/

A tak poza tym wszystkim kochane moje życzę wam Zdrowych pogodnych świąt Wielkiej Nocy oby kicający zajączek przyniósł nam wszystkim wymarzony prezent !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry