reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

no to trzymam kciuki za niego i modle sie o sile wytrwania

kurde sprzatalam lazienke i teraz oczy mnie szczypia od tych swinstw do toalety heh
 
reklama
Zzagubiona wlasnie tylko o to sie martwie ale nadzieje mam:tak:.....a ty po dupsku chcesz dostac cos sie za sprzatanie wziela co?????? I to jeszcze taka chemia :szok:
 
Dziewczynki ja zycze wam
spokoju serca
milosci w rodzinie
szczesliwych porodow
szybkich dwoch kreseczek
pogodzenia sie z tym co zycie nam niesie

I TEGO BYSMY WSZYSTKIE BYLY SZCZESLIWE COKOLWIEK TO ZNACZY DLA KAZDEJ Z NAS koszyczek.jpg
 
zagubiona Jakbyś nie posprzątała to by sie świat nie zawalił :-p

Katka i ja trzymam kciuki za brata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja zmykam kochane bo mąz juz jest :)
DOBRANOC :)

JUtro sie melduje :)
 
Losiczko - nie, ja jak do tej pory rodziłam naturalnie, teraz tez bym tak chciała i pewnie tak będzie.
Moja siostra miała dwie cesarki, teraz jest znów w ciąży i na pewno bedzie cc, bo ma za wąską miednicę, żeby sama urodzić i tak się zastanawiam czy nie można by było od razu "ją zawiązać". Ale to chyba musi porozmawiać z lekarką.
 
hej

katka trzymam kciuki za brata. i wierzę że wytrwa już i zmieni swoje życie. a jakie wieści od taty?

zagubiona ty powinnaś leżeć i odpoczywać a nie chemię wąchać. męża zagoń do pracy. jak samopoczucie?

pomału szykuję się do spania. do jutra. buziaczki i miłych snów
 
niestety maz nie ma sil oczami ruszac jak wraca do domu 2 roboty ciagnien ja tez uciekam dobranoc

ps jakos dziwnie sie zrobilo nieciekawa atmosfera na starym forum przez co dziwnie sie czuje eh
 
zagubiona no atmosferka nieciekawa. chciałam załagodzić ale chyba odniosłam odwrotny skutek. trudno. ja już tam nie mam wstępu. dobrze że chociaż mam was. bo nie mam czasem z kim pogadać a tu zawsze ktoś człowieka zauważy.

dziękuję dziewczynki za wszystko. buziaczki
 
reklama
No przeczytalam i nawet zaczelam tam odpowiadac ale w koncu wykasowalam chociaz bym nie wiem co pisala i tak bede ta zaklamana, oszukujaca za plecami, falszywa, jedna z forumowiczek ktora zalozyla nowy watek.
Szkoda ze tak to postrzegaja.....pojechaly po mnie ......watek zalozylam otwarty nie zamkniety nikomu nie zabronilam tu wchodzic chyba ze ma zamiar pisac tylko o sobe.....a niestety takie wpisy sie zdarzaly.......i chyba nie tylko ja mialam takie odczucia wiec cos w tym jest.
Nikt sie z nikim nie namawial czy naradzal zalozylam ten temat calkiem spontanicznie .....mialam ochote cos tam napisac ale caly dzien zastanawialam sie co .........przykro mi ze tak sie czulam jak pisalam tutaj na poczatku ale nic na to nie poradzea ze przylaczylo sie tyle dziewczyn to tylko wybor kazdej z osobna. Nikt z nikim slubu nie bral i do niektorych nie zdarzylam napisac ze cos takiego powstalo a juz zostalam osadzona...........wiekszosc dziewczyn widziala wpis na moim wykresie

Napewno i to przeczytaja i znow zostane obsmarowana a to ze dziewczyny ktore byly tu od bardzo dawna uznaly ze mialam je na mysli to tylko mi przykro..... nie tak to mialo wszystko wygladac
Niektorym z nas bylo nie raz bardzo ciezko i jesli uszczesliwil ten watek niektore dziewczyny to bardzo sie ciesze....kazdej z nas i dziewczyn ze starego watku nigdy zle nie zyczylam....poprostu z niektorymi nie zlapalam kontaktu..........zalozylam tylko nowy watek......a zostalam swina


Teraz mialam pisac dlaczego z tamtad odchodze i byloby to zauwazone a wtedy czemu nikt nie odpowiadal na cos co pislam.....i tu nie chodzi o "potrzebe bycia w centrum uwagi" ......poprostu mialysmy problemy i chcialysmy zeby tez byly poruszane po za pojedynczymi przypadkami tak sie nie dzialo.....niestety
 
Ostatnia edycja:
Do góry