reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

zagubiona no to zdrówka, tyle ze ja soczkiem dziś bo robię sobie przerwę w tym chlaniu , no musze kiedyś wytrzeźwieć przeciez
Nie no dobra bo jeszcze ktoś to przeczyta i dopiero sobie o mnie pomysli
Aniu Jezusicku daj kawałek !!!!!! Tak pięknie wyglądają te motylki na polewie mmmmmmmmmm.......!!!!!!!!!!
Jane cały dzien w biegu masz, ale od jutra bedziesz odpoczywac:)
Marta TY wiesz co ja myślę o Twoich bólach !!!!!!!!!! Do lekarza bo za często masz te bóle, moze to migrena, ale warto sie zbadać !!!!!!!!!!!!!

Jaś jaki zadowolony bo zaczął kopał Pawełek i ja trzymałam ręke na brzuchu i Jaś podszeł i pyta sie co robi Pawełek wiec mówie ze kopie mamusie wiec i on położył rączkę i dostał kopniaka :) ale sie cieszył skubaniec :) :-D


Marta WESOŁYCH SWIĄT SŁONECZKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
jane przepraszam, ale teraz doczytałam dopiero:-(
ja na internecie ogladałam.

Dziewczynki ja się też zbieram do mamy :-):-):-) Myślę,że jeszcze do was zaglądne jutro, ale jeśli nie, to rónież życzę Wam zdrowych, pogodnych, wesołych Świąt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-)
 
rozia spoko bo na necie i tak by mnie oglądała, myślałam że jak leci w TV to sobie puszczę i będę tylko słuchać i jednym okiem zerkać ale jak na necie to nawet by się nie chciało.
Zbieram się bo m już jedzie z pracy i zaraz wychodzimy.
Na pewno będę was czytać ale z pisaniem może być gorzej bo przez tel. to róźnie bywa:rofl2:

Wesołych Świąt Kochane!!!!!
Smacznego jajca
:-D
Mokrego dyngusa
:rofl2:

i fasolek oczywiście!!!!!



 
Katrina niestety nie mam pojecia.....ale cos mi sie tagiego obilo o uszy:tak:
Malami, Rozia no zrezygnowalam dla dobra pozycia seksualnego
Ania sliczny ci wyszedl:tak:, a my jak sie spotkamy to po miescie sie szwedamy za ciastem :szok:
Ilonka dobre to
Co do Lori to szukam jej w znajomych i nie moge znalesc......ktos mi pomoze w tym sledztwie:sorry:???
Jane to jedz spokojnie i zajrzyj do nas;-).......a mama w Jasle???
 
Kochane to moze Ja juz Wam złożę życzenia, bo moze nie każda jutro wpadnie !!!!!!!!!!

Święta, święty czas już tuż
wcinaj jajka ale już.
Kiedy zając Cię zaś wzruszy,
daj mu marchew, podrap uszy.
A gdy jajko będzie puste,
daj mu kopa wprost w kapustę.
Niech nie myśli, że jest cwany,
za to Ty miej rok udany.


550346_2025184806402_1747487747_978252_2064238622_n.jpg

Katka
ja zaraz napisze do Lori dobrze ???????????
 
Katrino moja szwagierka po 3 cesarkach miala podwiazane jajniki ale dzieci ma praktycznie rok po roku. Tak na zyczenie to chyba nie robia. Czy masz na mysli siebie??? Wiesz ze po takim zabiegu to tak jakby kobieta byla po menopauzie:-(

Katy ty wiesz :-):-):-) dziekuje !!!!!!!!!!!!!!!!!

Jezeli chodzi o Lorelain to przeczytalam jej wpis na watku poronienia ale z data okolo 25 marca.
 
reklama
Kurcze teraz mi sie przypomnialo ze ktoras z was mnie pytala o brata.....chyba Zzagubiona....wiec tak brat jak na razie ma sie calkiem dobrze ......leczenie przechodzi bardzo pozytywnie. Z sadu przyszly papiery do ordynatora o opinie, wezwal go i powiedzial ze napisze prawde, czyli ze jest sumienny w "odrabianiu zadan" pomocny, chetny do dzialani i pozytywnie nastawiony do zmian jaki juz nastapily w jego zyciu. We wtorek wychodzi oby tylko wytrzymal;-)
 
Do góry