reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Ania ja chce choc kawałeczek tak pysznie wyglada
Zzagubiona mi tez by sie szklaneczka przydała
Jane wiec udanego pakowanka i spokojnej podrózy no i Wesołych Świąt życze :tak:

kurka znowu glowa boli :wściekła/y:
 
ania ale pysznie wyglada twój mazurek. ja wczoraj zrobiłam kajmakowy z dużą ilością bakali. pychotka. ale dopiero w niedzielę sprobuję bo teraz u teściów jestem. ale w niedzielę po śniadanku wracamy do domku to najem się moich wypieków.

jane
spokojnej podróży i spokojnych Świąt w gronie rodzinny

karolci
a dla Ciebie też Wesołych świąt. spędzisz kilka dni z rodzicami to odżyjesz. i nawet padalcowi dasz radę.wracaj do nas we wtorek

wpadam później
 
u, Katrina w ogóle nie mam pojęcia :(

zagubiona ja suię na pisko piszę :D zwłaszcza na reedsa, ale na czarnego :D

Ania Ty widzę wszechstronnie uzdolniona jestes:D
ja właśnie mecz ogladam
walczymy w reczna o wejscie do igrzysk :D
 
Kochane moje

nie wiem czy jeszcze dzis bede na bb bo G jak wroci to juz ciezko dobic sie do kompa :szok: a ze ma jeszcze dzis zadania do wykonania a ja bede wskazywac tylko juz palcem :laugh2: to moze troche zejsc.
Pozniej pewnie padne po całym dniu na nogach bo ostatnio duuzo odsypiam ,więc

ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM
ZDROWYCH WESOŁYCH KOLOROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY
I MOKREGO DYNGUSA
images





JUTRO OD RANA DO RODZICOW JEDZIEMY,ALE JAK ZNAJDE TAM CHWILE TO NAPEWNO WAS ODWIEDZE
 
reklama
Do góry