reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Ilonka wrocila dawna Katy........brakowalo mi tej calej zgraji i dlatego tak jakos nie mialam weny tam pisac....moze to smieszne ale poczulam sie jak male dziecko odsuniete od cyca mamy
Karolcia ty sie na chloste nie szykuj.....kazda z nas jesli troche sie zapedzi to mamy rowne prawa troszke przywolac do porzadku siebie nawzajem...mnie to tez tyczy
Jane bardzo sie ciesze ze i Tobie humorek choc troszke sie poprawil
Rozia dzieki....faktycznie bije sie w piers do Lori jeszcze nie pisalam....zaraz to nadrobie.....ale bicie w piersi sobie moze troszke odpuszcze co bym potem z bolu nie wyla jak mnie m zlapie za sutka
Karolcia ......nie jestes dziwna kazdy ma swoje cialko i odpowiada za nie ......wedle wlasnego widzi-mi-sie i nic w tym zlego
Zzagubiona matko ty to biedna przechodzisz w tej ciazy:szok:, Ty nie przepraszaj ze piszesz o sobie.....ja tylko na poczatku zaznaczylam ze nie piszemy "tylko" o ciazy czy "tylko" o staraniach to nie pisany regulamin dla kazdej z nas .... ale tak jak dawniej o wszystkim......zawsze ktos cie wyslucha a jesli reszty nie bedzie to sie zwolamy i podniesiemy na duchu.....oby jeszcze Nadia posiedziala w brzuszku i wszystko bedzie dobrze :-)

Kurcze az milo czytac jak ucieklam na 2 godzinki a tu z 3 str zrobilo sie 9 jupi
Losiczka kochana nawet nie wiesz jaki nam prezencik wszystkim sprawilas.....wyskoczylas jak zajaczek ze swiatecznej rzerzuszki .........my cie tu kochanie rozumiemy jak nikt inny:tak: i cierpliwie poczekamy az bedziesz gotowa....pamietaj miejscowke na tym watku masz gwarantowana
Ania ty nam tu zdj wrzucaj tych twoich cudow .....czekamy :tak:



Ja lece zrobic buraczki i znow zajrze....bo az mi sie chce.....:-D:-D:-D
Ps co do obiadku to ja mam ziemniaczki z jajkiem i kwasne mleczko
 
reklama
Jestem i ja
Zzagubiona wiem co to szpital i wcale Ci sie nie dziwie ze nie chcesz spedzac tam swiąt,ale po natychmiast tam szurasz !!!!
LOSICZKO witaj kochana wiem jek sie czujesz ,rozumiem to doskonale i nic juz wiecej mówic w tym temacie nie bede,ja sama tez dochodzę do siebie :-(

Karolinko Wesołych i spokojnych Świąt życzę tobie i całej rodzince :tak:

ja dzis przegiełam troche ale.............. pojechalam na ryneczek tam kwiatków nie kupiłam bo luuuudzi jakby swieta tydzien miały trwac i szybko uciekłam bo nie chciałam zeby w tym tłoku ktos uderzył mnie w brzuch,pojechałam do galerii z myslą kupienia jakiejs sukienki bo spodni na swieta raczej nie wcisne :( ale niestety wszystko zaczyna sie na lato jedyne co kupiłam to marynarke i tyle,a kwiatki dostałam u siebie pod blokiem,choc i tak humoru nie poprawiły ech...pogoda taka sobie raczej chłodno i troche zmarzłam
iiii spotkałam znajomą a ona do mnie ooo jakiii ładny brzunio gratuluję :zawstydzona/y:-tylko ze juz nie ma czego i to było podstawą popsucia w miare lepszego nastroju :-:)-:)-(
a teraz juz w domku odkurzyłam umyłam podłoge i chyba padne ech taki dzis dzien


aa i jeszcze jedno kazda o jedzeniu ,pysznosciach a ja dieta 3 tygodnie chyba zwariuje

Katy wariatko Ty to potrafisz pozytywnie nastroic człowieka

Aniuuu jajka są i to taaakie duże :)
 
Ostatnia edycja:
zapomniałam Karola Ci odpisać, że dziękuję za pomysły, ale troche to dla mnie maigi aco piszesz :)

Katy nie bij się, kochana :)

Ja tak tylko wspomnialam, bo pamiętam wpis Lori z wtamtego wątku, ale absolutnie nie chcę Cię doprowadzać do stanu, w którym miałaby ucierpieć jakakolwiek część Twojego ciała :-)

hej mamlami:-)
 
Ostatnia edycja:
111l8g1.jpg hehe
 
Ilonko dzis pijemy piffko na pol razem hehe i niech gadaja co chca ty na nerki ja na dola ;p IMG_8781.jpg jak ktoras chetna to zapraszam ;p

malami
ja ani na szpital ani persolel nie moge narzekac bo sa cudowni a szpital jak hotel 5gwiazdkowy ale wole lezec w swieta w domu niz tab bo i tak nic nie beda robili
katy a jak tam brat, trzyma sie ??
 
Dziewczynki mam do Was pytanie - może któraś wie, czy w Polsce po trzeciej cesarce można podwiązać jajowody??? Czy stosuje się coś takiego?
 
reklama
ilonka dobre:)))
już jestem w domku i muszę jeszcze się spakować, trochę tu ogarnąć i jedziemy do rodziców.
malami to szkoda, że nie do końca się wypad na zakupy udał:-(
 
Do góry