reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Ilonka - dlatego jak mi nawet lekarz podaje jakaś niekonwencjonalną metodę leczenia, to czasami nawet znajomym nie mówię, bo takie potem ideologie do tego dorabiają - niedługo może sie dowiesz od kogoś postronnego, że owa koleżanka naopowiadała, że jesteś alkoholiczka, bo w ciąży pijesz piwo.... wiesz jakie ludziska mają gadanie...
 
zzagubiona- dawaj te smutki! zaraz je razem przepędzimy w cztery wiatry.!!!!
proszę Cię tylko, żebyś się nie stresowała. A może powinnaś iść do tego szpitala i może skończy się na zastrzyku, czy przeciwbólowym i wrócisz? przecież tam też ludzie pracują i na święta Cię nie zostawią- najwyżej będą kazali wrócić w poniedziałek czy wtorek. A będziesz spokojniejsza... Idź!

Ilona- mi opadła szczęka a potem gacie!!! i to dosłownie, bo jak wstali by się czule zacząć ze wszystkimi żegnać (nie cierpię tych całusów- bleee) to powiedziałam, że muszę pilnie na siku, bo pęcherz mam w kolanach i siedziałam tam tak długo aż nie wyszli.

katrina- święta racja!!!


Kochane Zdrowych Spokojnych Świąt!
Postaram się do Was zaglądnąć, ale nie obiecuję, że mi się uda!!!
Buziakuję wszystkie razem i kazdą z osobna- i Wy już dobrze wiecie czego ja wam życzę!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zagubiona powiem tak: sama na kazdym kroku dbasz o NAS, nie każesz niczego lekceważyć , wiec teraz MY zadbamy o Ciebie bo moze karolina ma rację, lepiej iśc i sobie potem nie pluś w brodę ze jednak coś mogłaś zrobić a nie siedziec w domu tylko dlatego ze są swięta, jka nie bedzie takiej koniecznosci to Cię wypuszczą i każa wrócić a jak bedzie trzeba dla dobra TWOJEGO I DZIECKA TO ZOSTAŃ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
zagubiona dziewczyny mają racje . Jesteśmy tu po to,żeby się wspierać nawet w tych trudnych chwilach:-):-):-) A może rzeczywiście z tym szpitalem to też jest dobry pomysł?
 
Karolina buuuuuuuhahhaha, nieżle wybrnęłaś z tej sytuacji hiihi, no uśmiałam sie - naprawde !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
dziekuje dziewczyny za troske ale w tym szpitalu to nie jest tak hop siup ze dadza zaszczyk i do domu tu wola niepotrzebnie przetrzymac tym bardziej ze weekend bedzie tak wiec mimo wszystko do wtorku by mnie zostawili nic nie robiac wiec to mi sie nie usmiecha nie swedzi tak bym nie mogla wyrobic poprostu tak jak bym spocone rece miala wiec zostaje w domu jezeli bedzie gorzej pojade a jak nie to we wtorek powtorze badanie pojde na wizyte do gina jezeli wyniki pojda do gory to pojade na szpital tym bardziej ze jak by nie patrzec nie jest az tak zle czytalam fora to dziewczyny prz normach alat 35 aspat 32 fosfataza alkaliczna 104 maja wyniki ponad 1000 a ja mam alat 60 aspat 31 fosfataza alkaliczna 119 wiec nie jest zle az tak Dam rade
 
Karolinko WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!!!!!!! :-D
zagubiona no jak tam chcesz :-p sama wiesz co dla Ciebie bedzie lepsze :)
 
reklama
Do góry