reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

kornelka, moja pije wodę albo wodę z sokiem pół na pół, w tesco jest taki fajny sok jabłkowy w kartonie, nazywa się cloudy apple (marki tesco), i to jest 100% sok - ale nie z zagęszczonego koncentratu jak wszystkie inne tylko tłoczony, jest zupełnie inny w smaku niż zwykły jabłkowy i na pewno ma więcej wartości
 
reklama
Olga no tak ze Złotych Łanów daleko... A co do fryzury, to miałam. Piękne czasy przed dziećmi, Woodstockowe :-D ;-) a ja chętnie bym poszła, ale z moim sadłem to siary bym Ci narobiła :-/ mogę spytać ile macie lat?
Kornelka może spróbuj jakiś soczek dla dzieci typu Bobovita itp. Na początku pół na pół z wodą. Albo herbatkę koperkową. Ja na cycu, to nic nie daję
 
ja mam teraz 31 :)
więcej o nas Bielszczankach tu: https://www.babyboom.pl/forum/bielsko-biala-f193/przedstawmy-sie-63649/
można się dopisać :) może nam się wątek rozkręci na nowo :)

asinka, co do fryzury to ja wciąż mam ochotę zgolić sobie cały przód głowy a zostawić długie z tyłu :p mam poważny zawód, jestem farmaceutką - ale na razie do pracy nie wracam, zajmuję się teraz mniej poważnymi rzeczami - pracuję w szkole dla psów, więc mogę sobie na większe szaleństwa pozwolić :p no ale na razie nie zdobyłam się na to. a co do sadła to na szczęście nigdy nie miałam go jakoś strasznie dużo, a teraz ćwiczę z Chodakowską i jestem bardzo zadowolona z efektów :)
 
Ja mam 19 lat, więc jeszcze trochę młoda jestem.;p
A nie wiem czy mała na soczki nie jest za młoda.. Do tego straszny z niej alergik więc boję się jej coś podawać.;/
Ale spróbuje ten sok z tesco, może się uda.:)
 
dziewczyny witajcie,
Olga - ja chcę widzieć minę Gabrysia jak mu powiesz, ze ma Ci zgolić pół głowy ;)
Kornelka - na początku moja Zuza nie chciała pić wody a herbaty czy kupnych soków nie chciałam jej dawać jak była malutka i do tego też alergiczka więc gotowałam jej kompoty ;) teraz masz full owoców do wyboru
 
Hej dziewczyny!

Mnie tu już 100 lat nie było, bo albo praca albo dziecko i dom, a jak taka ładna pogoda to jak tylko wrócę z pracy z 1 zmiany to szybko coś jem i wychodzę z młodym na spacer bo szkoda mi tak siedzieć w domu...

Co do Gabrysia to polecam go również jako fryzjera dla naszych maluchów :) byliśmy tam jakiś czas temu z Karolkiem na pierwszym strzyżeniu. Chłopak ma super podejście, zresztą Ewelina, fryzjerka która tam pracuje, również - zagaduje dziecko wymyśla coś co na chwilę mogłoby go zainteresować i posiedzieć spokojnie :) Byliśmy bardzo zadowoleni :) dodam, że do kalejdoskopu jest sporo schodów, ale Gabryś Wam pomoże z wózkiem.. co do moich włosów - zapuszczanie ich trwa nadal... i chyba jeszcze trochę potrwa

Poza tym polecam plac zabaw przy szkole hmm chyba nr 20 - mięciutkie podłoże i inne maluchy do wspólnej zabawy ... w godzinach popoludniowych miejsce jest zacienione

Powiedzcie mi kochane od kiedy myłyście Waszym maluszkom zębolki miękką szczoteczką tzn z włosiem? a i od kiedy zaczęłyście stosować pastę do zębów..

życzę wiaterku w te ciepłe dni
 
reklama
Do góry