reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

ja do 5 mies wymiotowałam a do 4 mies miałam ciaze zagrozona... ciagłe krwawienia, tabletki na podtrzymanie i udało sie jest wszystko dobrze;)

na zaparcia polecam jakis jogurcik z otrebami. :)
 
reklama
Mamba_2008 ja też miałam problem z zaparciami i moja ginekolog poleciła mi syrop LACTULOSUM
LACTULOSUM syrop 150ml | Układ pokarmowy | Przeczyszczające, zaparcia | i-Apteka.pl
ma dobry pomarańczowy smak i naprawdę pomaga. Ja brałam 1 łyżkę co drugi dzień i wszystko było ok.
U mnie ciąża przebiega od początku "książkowo", z tym że nie wymiotowałam. Ale mimo to gin mi kazała stosować luteine (to na początku ma zapobiec poronieniu). Moja lekarka też pracuje na Wysiańskiego, ale ja chodzę prywatnie (oby mi to zagwarantowało miejsce w szpitalu ;p)
paulad1909 napisz, jak przeżyłaś kupowanie wyprawki? Ja po dzisiejszym dniu myślałam, że siądę na środku sklepu i zacznę płakać ze zmęczenia, zbyt wielu rzeczy o których istnieniu nie miałam pojęcia i po kwocie jaką wydałam. A i tak jest jeszcze masa do kupienia.
 
Mamba_2008 ja też miałam problem z zaparciami i moja ginekolog poleciła mi syrop LACTULOSUM
LACTULOSUM syrop 150ml | Układ pokarmowy | Przeczyszczające, zaparcia | i-Apteka.pl
ma dobry pomarańczowy smak i naprawdę pomaga. Ja brałam 1 łyżkę co drugi dzień i wszystko było ok.
U mnie ciąża przebiega od początku "książkowo", z tym że nie wymiotowałam. Ale mimo to gin mi kazała stosować luteine (to na początku ma zapobiec poronieniu). Moja lekarka też pracuje na Wysiańskiego, ale ja chodzę prywatnie (oby mi to zagwarantowało miejsce w szpitalu ;p)
paulad1909 napisz, jak przeżyłaś kupowanie wyprawki? Ja po dzisiejszym dniu myślałam, że siądę na środku sklepu i zacznę płakać ze zmęczenia, zbyt wielu rzeczy o których istnieniu nie miałam pojęcia i po kwocie jaką wydałam. A i tak jest jeszcze masa do kupienia.

Hej a możesz napisać jak sie nazywa ta ginekolożka??
 
miałyscie zlecone badanie na obciazenie glukoza ? bo ja prawie w 28 tyg jestem i nie miałam zalecone zeby je robić ,a niby jest obowiazkowe do 28 tyg ... wiec juz sama nie wiem?
 
Moja gin kazała mi je zrobić chyba w 24 tygodniu, z tym że miałam robione z 50g glukozy. Wyszły ok, więc już nie musiałam robić z 75g. Moja znajoma miała złe wyniki przy 50g i robiła powtórne z 75g.
pieszczoszka1988 a miałaś może badania na poziom cukru we krwi? Bo czasami jak nie ma potrzeby to lekarze nie każą robić testu obciążenia glukozą.
 
reklama
Emi z wyprawką jest dramat. Ja wypytałam moje wszystkie koleżanki mamusie co muszę kupić napisałam listę ale i tak trafiały tam cały czas nowe pozycje. JA też jak byłam po raz pierwszy na tych zakupach( bo nie kupisz wszystkiego za jednym razem, chyba,że jedziesz samochodem dostawczym) myślałam,że się pobeczę, a mój mąż, to w ogóle.... najlepiej chyba z przyjaciółką jechać , najlepiej taką co ma dzieci.Jak będziesz chciała to napiszę Ci dokładną listę:-) Nawet w zeszłym tygodniu jeszcze dokupywaliśmy ostatnie rzeczy w aptece w rosmanie. A ceny są straszne już nie dziwie się ludzią którzy mówią,że nie mają dzieci bo ich na nie nie stać.
 
Do góry