reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
pieszczoszka to zapytaj się o to badanie swojej gin, powiedz,że będziesz spokojniejsza jak je zrobisz;-)
 
Widocznie Twoja gin stwierdziła,że nie jest koniczne dla Ciebie te badanie, jakby coś było nie tak to wyszłoby z badań krwi
 
Rozmawiałam z koleżanką, która rodziła 2 lata temu i też nie miała testu obciążenia glukozą. Wydaje mi się dziewczyny, że czasami za dużo czytamy o ciąży na necie i później się przejmujemy, że czegoś nam lekarz nie kazał, a inny kazał.
pieszczoszka1988 widocznie Twój gin stwierdził, że nie jest Ci to badanie potrzebne, więc się nie przejmuj, że 28 tydzień itd. Ja się ostatnio pytałam gin, czy będę musiała robić jeszcze raz badania HBS, bo gdzieś się naczytałam, że do szpitala potrzebne są sprzed miesiąca. A ona mi powiedziała, że wyszło mi badanie (-) i że już nie trzeba (i że za dużo czytam forum na necie). Tak więc nie ma się co przejmować, że jedni robią badania,a nam lekarz nie zalecił.
 
Bo dziewczyny którw miały to badanie krytykuja troche mnie.. ze powinnam to badanie zrobci na włąsna reke, ze moge dziecko z cukrzyca urodzic i tak dalej;/
same czarne scenariusze
 
pieszczoszka1988 nie przejmuj się nikim - słuchaj tylko swojego gin. Z doświadczenia wiem, że ile for internetowych, ile na nich osób, tyle opinii. Jak masz jakieś pytania, czy wątpliwości spytaj lekarza. A dziewczyny, które powiedziały Ci, że urodzisz dziecko z cukrzycą itd. to prosiłabym żeby wzięły sobie na wstrzymanie. Do ich informacji mam w rodzinie dziewczynę, która miała badania rewelacyjne (obciążenie glukozą było OK), a dziecko urodziło się z podwyższonym cukrem we krwi. Więc diagnozy pozostawmy lekarzom, a nie internautom.
 
szkoda słów jak wiele osob nie rozumei pewnych spraw. Własine przeczytałam opinie pewnej osoby .. która napisał.ze szkoda mi 20zł na badanie i takie tam...

Ale masz racje.. lekarz widocznie wie co robi i jak by były wskazania do tego badania juz dawno by mi kazał je zrobic . . .
 
Cześć mamusie!
pieszczoszka nie przejmuj się takimi komentarzami, bo masz się słuchać lekarza a nie osób, które pewnie pierwszy raz są w ciąży a myślą,że już wszystko o niej wiedzą, nie każda mama ma te badanie, czujesz się dobrze, masz dobre wyniki, na usg wszystko dobrze, dziecko rośnie odpowiednio co do swego wieku to nie masz się czym tak denerwować.
Ja dzisiaj w nocy obudziłam się z okropnym bólem brzucha i juz myślałam,że się zaczyna ale niestety fałszywy alarm....czekam dalej
Pozdrowionka
 
reklama
Naprawde zawiodłam sie na wypowiedziach pewnych dziewczyn które myslałam,ze są całkiem inne... Ale już nie myślę o tym bo nie potrzebnie się denerwuje a jak sie denerwuje to ból brzucha wiec lepiej odpuszczę.

Paulad już pewnie nie możesz się doczekać jak urodzisz dzidziusia.. zazdroszczę Ci ,że już tak blisko...
 
Do góry