reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
tak urodziłam córeczke;) 9 dni temu. ale puki co nadal jest w szpitalu ;(

Gratuluje pieszczoszka i trzymam kciuki za szybki powrót malutkiej do domku:tak: Ja jestem po wizycie i jak na razie wszystko ok z maluchem. Ja dostałam l-4 i mam niestety stan zapalny ale luteina odstawiona i tylko duphaston mam brać objawowo. Na USG pani dr dopatrzyła się siusiaka więc prawdopodobnie bedzie synuś ;-) Ja jeszcze muszę się do tej myśli przyzwyczaić bo miałam przeczucie, ze to będzie dziewczynka:tak:
 
tak urodziłam córeczke;) 9 dni temu. ale puki co nadal jest w szpitalu ;(

Pieszczoszka z całego serca gratuluję córeczki!!!! Teraz trzymam kciuki, żeby Malutka jak najszybciej mogła być w domku! Życzę zdrówka!!!!

A Ty jak się czujesz po porodzie? I jak wrażenia z pobytu w szpitalu na Wyspiańskiego? Bo chyba tam urodziłaś, tak?

Pozdrawiam serdecznie!!!
 
dzis odebrałam małą ze szpitala.
Opieka na wyspianie wzorowa,sprzet tez !!!
Mimo,ze znieczulenia nie ma to polecam z czystym sumieniem:) mimo długiego pobytu było fajnie i poznałam fajne mamusie;)

Po porodzie po mału dochodze do siebie mam 18 szwów.. porozrywało mnie troche po rodziłam 11 godzin wiec juz pozniej na sucho bo wody szybko odeszły;) Da sie przezyc:) nagrodą jest Moja córeczka która wynagradza wszystko !

aha i chciałam dodac ,ze pokoje na wyspianie czysciutkie.. byly sprzatane pare razy dziennie,studentki scieliły mi codziennie lozko i jak nie mialo sie sił pomagały myć :) na prawde super !!!! zajmowali sie mna i dzieckiem wzorowo !!!!
 
dzis odebrałam małą ze szpitala.
Opieka na wyspianie wzorowa,sprzet tez !!!
Mimo,ze znieczulenia nie ma to polecam z czystym sumieniem:) mimo długiego pobytu było fajnie i poznałam fajne mamusie;)

Po porodzie po mału dochodze do siebie mam 18 szwów.. porozrywało mnie troche po rodziłam 11 godzin wiec juz pozniej na sucho bo wody szybko odeszły;) Da sie przezyc:) nagrodą jest Moja córeczka która wynagradza wszystko !

aha i chciałam dodac ,ze pokoje na wyspianie czysciutkie.. byly sprzatane pare razy dziennie,studentki scieliły mi codziennie lozko i jak nie mialo sie sił pomagały myć :) na prawde super !!!! zajmowali sie mna i dzieckiem wzorowo !!!!

Pieszczoszka a znasz kogos kto rodził na wyspiańskiego prze cc.?
 
reklama
Do góry