reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
No właśnie Pieszczocha, od wczoraj jest w szpitalu ze swoja malutką. Zaczęła się dusić i pogotowie odwiozło ją do szpitala... Trzymajmy kciuki żeby wszystko się unormowało...

A tak nawiasem, gdzieś znalazłam kiedyś forum, były to właśnie wpisy z Wyspiana i tam dziewczyny przekazywały sobie informację odnośnie tego jaką położną wybrać i dawały namiary.. Musiała byś poszperać troszkę ;)
 
No właśnie Pieszczocha, od wczoraj jest w szpitalu ze swoja malutką. Zaczęła się dusić i pogotowie odwiozło ją do szpitala... Trzymajmy kciuki żeby wszystko się unormowało...

A tak nawiasem, gdzieś znalazłam kiedyś forum, były to właśnie wpisy z Wyspiana i tam dziewczyny przekazywały sobie informację odnośnie tego jaką położną wybrać i dawały namiary.. Musiała byś poszperać troszkę ;)
O kurcze no to trzymamy kciuki! Ja się pochwalę tylko, że u nas będzie synuś. A i czekam na jakieś wieści o pieszczoszce
 
Cześć dziewczyny
Mam taką ogromną prośbę do was czy mozecie się podzielić informacją do jakiego lekarza gin w BB chodzicie ?
Jestem na początku ciąży i chciałabym żeby prowadził mi ją ktoś naprawdę dobry a widzę że wy już zaprawione w bojach to może pomożecie


Dziekuję za każdą odpowiedź
 
Cześć dziewczyny
Mam taką ogromną prośbę do was czy mozecie się podzielić informacją do jakiego lekarza gin w BB chodzicie ?
Jestem na początku ciąży i chciałabym żeby prowadził mi ją ktoś naprawdę dobry a widzę że wy już zaprawione w bojach to może pomożecie


Dziekuję za każdą odpowiedź

Ja chodzę do Zemanek- Wojnowskiej prywatnie. Ona jest panią ginekolog też na Wyspiańskiego. Ja polecam, ale za wizyty trochę się płaci, ale ja miałam nieprzyjemne doświadczenia z wizytami na NFZ.
Przyjmuje na Sobieskiego i ma swoją stronę internetową
 
mamba a wiesz juz na 100% gdzie chcesz rodzic?

Moja mała rosnie i rosnie;) ale ciagle jakies problemy mamy puki co.. najpierwy wyladowala w szpitalu(bezdech) teraz ma uczulenie na mleko..
 
mamba a wiesz juz na 100% gdzie chcesz rodzic?

Moja mała rosnie i rosnie;) ale ciagle jakies problemy mamy puki co.. najpierwy wyladowala w szpitalu(bezdech) teraz ma uczulenie na mleko..
No jestem zdecydowana na Wyspiańskiego:tak:
A dla córci zdrówka no i czasami dzieci tak mają, że mleko im ni spasi. Ja jestem na to żywym przykładem, a kiedyś nie było tylu możliwośći.;-)
 
reklama
Do góry