reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

No niby nie ma.. ale podstawowy sprzęt medyczny mają także tylko w krytycznych przypadkach przewożą do wojewódzkiego, a z tego co wiem takowy się jeszcze nie zdarzył.
Warto pojechać i się dowiedzieć co i jak : ).
 
reklama
dlatego w esculapie nie przyjmują do porodu jak ciąża miała jakieś powikłania - wtedy jest większe prawdopodobieństwo że dziecko będzie wymagać specjalistycznej opieki. przy pierwszej ciąży własnie tam rodziłam, teraz pewnie by mnie nie przyjęli.
 
DSC00978.jpg to moja Milunia ma tu niespełna miesiąc. Dziękuje za gratulacje i życze Wam cudownie przeżytej ciąży, będe śledzić forum o ile Mała pozwoli, a co do szpitali to jeśli będę 2 raz w ciąży to na 100% Esculap i znieczulenie. Pozdrawiam serdecznie
 
Zobacz załącznik 448976 to moja Milunia ma tu niespełna miesiąc. Dziękuje za gratulacje i życze Wam cudownie przeżytej ciąży, będe śledzić forum o ile Mała pozwoli, a co do szpitali to jeśli będę 2 raz w ciąży to na 100% Esculap i znieczulenie. Pozdrawiam serdecznie

Oj śliczniusia wreszcie sie doczekałaś. Ciekawa jestem kto u mnie się ukrywa może tez Milenka:-)
 
gratuluję maleństwa :) i współczuję porodu... z tego co słyszałam najlepiej traktują tam pacjentki których lekarz tam pracuje... ja byłam na wyspiańskiego na ginekologii przed świętami w grudniu i opieka była świetna a na położnictwie też się miłe te pielęgniarki i położne wydawały, pewnie wszystko zależy zmiany ;-/

a chciałam sie zapytać czy któraś z Was ma listę rzeczy potrzebnych do Wyspiańskiego?
 
reklama
gratuluję maleństwa :) i współczuję porodu... z tego co słyszałam najlepiej traktują tam pacjentki których lekarz tam pracuje... ja byłam na wyspiańskiego na ginekologii przed świętami w grudniu i opieka była świetna a na położnictwie też się miłe te pielęgniarki i położne wydawały, pewnie wszystko zależy zmiany ;-/

a chciałam sie zapytać czy któraś z Was ma listę rzeczy potrzebnych do Wyspiańskiego?

KAFETERIA - PORÓD (krok po kroku) w Szpital na Wyspiańskiego w BB - Forum dla kobiet
 
Do góry