reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przystanek kulinarny

KANIA ja na starość w specjalnym hotelu zamieszkam :laugh2: a tam wszyscy, wszystko będą robić za mnie ;-) a tak serio to doskonale Cie rozumiem, ale kucharkę i tak z miłą chęcią bym przygarnęła. Mogłaby tak tylko raz dziennie wpadać, co by obiad ugotować :-):-):-)
 
reklama
Makuc najlepsza by była taka co by u siebie gotowała a do domu do Ciebie przynosiła (oszczędność na prądzie, gazie i wodzie) ;-)
 
Hej dziewczyny,
nie bardzo wiem gdzie to umieścić, więc umieszczam tu ;)
Buszujący w pszenicy | Nowa Debata
czytałyście już coś na ten temat?

A może któraś stosuje taka dietę i poradzi, czy faktycznie daje to jakiekolwiek rezultaty...


Ja oczywiście dołączam do tych co by tylko na kanapie z książką siedziały... Ale prawdę mówiąc już nawet sobie nie przypominam kiedy miałam ku temu okazję ;)
 
LASOTKA ja o czymś takim nie słyszałam, co nie zmienia faktu, że artykuł przeczytałam z ciekawością. ja wiem po sobie, że zbyt dużo produktów pełnoziarnistych powoduje u mnie problemy żołądkowe a co za tym idzie staram się ich unikać ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hm, od kilku dni próbuję wyłączyć to zboże z diety - właśnie wyrasta mi pierwszy chleb żytni na zakwasie.
A tu taki numer sobie zrobiłam:
wczoraj przygotowałam ciasto mieszając mąkę z zakwasem i wodą, przez noc pięknie urosło. Problem w tym, że lekko zaspałam do pracy, więc szybko i w biegu zaczęłam znów ciasto wyrabiać, dodałam trochę mąki, różnych ziaren i salo no i szklankę... kaszy jęczmiennej drobnej (bo mi się pomyliła z płatkami owsianymi:confused:)
No siedzę w pracy myślę o tym moim rosnącym cieście...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lasotka ;-) może będzie smaczny.
W tym mieszkaniu mam beznadziejny piekarnik ale chyba na nowym zabiore się za pieczenie swojego chleba i pieczenie więcej swoich mies.
 
Do góry