reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przystanek kulinarny

Mi tez ten przepis przypadł do gustu:tak:
A jaki masz piekarnik,Nat?Gazowy?Jak tak,to najpierw włacz na chwilke na full,żeby sie nagrzał,a potem tak mniej- więcej do połowy przykręć.Powinno byc ok.
 
reklama
to jest naprawde latwe ciasto. natuś tylko jak lubisz słodsze to wiecej cukru daj bo my aż tak słodkich nie lubimy. i sprawdzac musisz zeby sie nie spalilo heh bo ja za kazdym razem musze inny czas piec nie wiem od czego to zalezy.
a powiem wam ze dzis tesciowa mi powiedziala ze bardzo dobre oba ciasta zrobilam heh
 
nie wiem wymiarowo jakie masz ale z tej ilości to duże ciasto nie będzie. ja mam taką krótką dosyć i wyższą troszkę jeśli chcesz mogę zmierzyc. teraz jak zrobiłamz dużego jogurtu i na niego mierzyłam to wyszło mi na dużą.
 
Pancake.jpg
 

Załączniki

  • Pancake.jpg
    Pancake.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 34
reklama
MAMAAGUSI wyglądają bezbłędnie ale jak przeczytałam ile czasu zajmuje ich robienie to zwątpiłam :szok::sorry:
 
Do góry