reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

rainmanka to rzeczywiście przy bliźniakach bardzo malutko przytyłaś...Ale moim zdaniem to nie jest kwestia genów tylko właśnie tego kto ile i co je w ciąży:tak:
Ja przed ciążą ważyłam około 56-57 kg przy wzroście 164cm,a teraz około 63kg,ale gdyby nie słodycze które wcinałam jeszcze niedawno tonami to pewnie tych kilogramów było by mniej...Dla porównania moja mama ze mną przytyła ponad 20kg,a z bratem 25kg-tylko sama mi mówiła,że jadła za dwoje:-)
 
reklama
mi mama tez mowila, ze przy moim bracie duzo przytyla, pozniej byla siostra i dopiero ja a ona byla 2 razy wieksza niz teraz tylko, ze wtedy kobiety inaczej podchodzily do ciazy bo skads to przekonanie "jedzenia za dwoch" musialo sie wziac :-)
 
ja ,jak już pisałam przytyłam już bardzo dużo...bo jakieś 12 kg,ale może to również zależy od tego ,że wcześniej miałam bardzo aktywną fizycznie pracę, a teraz zwolniłam ......musiałam zwolnić....obroty....Przynajmniej tak się łudzę.....
 
To dlatego , ze nic nie jesz....

Aaaa już jem, jakoś ta niechęć do jedzenia Mi odeszła i teraz bym jadła i jadła, ale bardziej takie potrawy z zachcianki noo i białą czekoladę mniam ;D

Nadrobiłam chyba he he 29 tc i mam 79kg, czyli by było od początku ciąży 9kg =)

Kupiłam wagę elektroniczną i się teraz ważę ;D
Chyba popadnę w depresję wagową ;D
Ważę 18kg więcej od mojego Tomka, zawsze to ja ważyłam więcej, ale tyleeeee ;D he he, wybaczam sobie bo my jesteśmy dwie a on jest jeden...hi hi musimy ważyć więcej ;D
 
Ostatnia edycja:
zaczynam sie martwic coraz bardziej.. z dnia na dzien sie pojawilo 9 kg na plusie a jeszcze tyle przede mną :szok: jak do konca w takim tempie bede przybierac to niedlugo bede sie toczyc..
 
Oj nie narzekajcie kobitki praktycznie nie mamy wielkiego wpływu na przyrost wagi że chyba obżeramy się.Jem tyle ile potrzebuje i nie patrze na całą resztę,nie będę głodzić dziecka i siebie.Bo z tego to mogą być dopiero problemy.Ja przytyłam 12kg i nie martwi mnie to_Obym nie przebiła 25kg i będzie dobrze.A z Julką przytyłam 22kg w 6 miesięcy po porodzie wróciłam do swojej wagi.
 
wiecie co dziewuszki...na szczęscie nie mam wagi w mieszkaniu więc się nie ważę często ale czuję, że coraz więcej jem;/ ciekawe jaki tego efekt hehe...jak dzidzius chce to niech sobie zabiera co tylko chce:)
 
reklama
Do góry